Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

S Labyrintem do Barcelony21.3.2019

obrázek

Poleťte s námi do Barcelony.

Výlet je vhodný pro aktivní seniory, dospělé, mládež i děti (věk dítěte je na zvážení rodiče - do 18 let pouze v doprovodu dospělé osoby).

Termín: 21. - 25. 3. 2019 (5 dní/4 noci)
Cena: 8 490 Kč (neprodleně, nejpozději do 5 dnů je třeba uhradit zálohu 3 000 Kč/os., zbytek ceny je pak třeba doplatit nejpozději 30 dnů před odletem).

V ceně zájezdu je zahrnuto: zpáteční letenka Praha-Barcelona, zpáteční transfer z letiště Barcelona, snídaně (čaj/káva, cereálie, mléko, pečivo, máslo, marmeláda/šunka), cestovní pojištění, brožurka s informacemi o navštívených památkách a místech.

Možné dokoupit (není v ceně): 800 Kč kartička na 5 denní cestovné MHD, 990 Kč doprava vlakem a lanovkou na klášter Montserrat + audio vizuální výstava, 400 Kč vstup do katedrály La Sagrada Familia, 775 Kč vstup do katedrály La Sagrada Familia + vstup na věž (nahoru výtahem, dolu po schodech), 450 Kč stadion FC Barcelona. Klášter Montserrat je součástí programu, takže pokud si tento vstup s dopravou nezakoupíte, musíte se v Barceloně zabavit sami (samotná doprava bez vstupu se nevyplatí).

Vstup do katedrály La Sagrada Familia je dobrovolný (zvolte jen jednu možnost - buď samotný vstup do Sagrady nebo kombinovaný vstup do Sagrady a na vyhlídkovou věž katedrály), vstup na stadion FC Barcelona je dobrovolný (můžete čekat venku, popř. vymyslíme náhradní program). Na další památky se buď neplatí vstup, nebo se kupuje až na místě.

Ubytování: apartmány Villadomat - každý apartmán má 1x pokoj se dvěma jednolůžky, 1x pokoj s palandou, 1x pokoj s 1 lůžkem, koupelnu a kuchyň.

Doprava: letecky přímým spojem Praha-Barcelona-Praha (v ceně je 1x kabinové zavazadlo o max rozměru 55x40x20 cm a hmotnosti 10kg a 1x příruční zavazadlo o max. rozměru 35x20x20 cm). Pokud máte zájem o odbavené zavazadlo nebo zakoupení předem vybraného místa, ozvěte se vedoucí zájezdu na kontakt, viz níže.

Info.: Jana Hoffmannová, jana.hoffmannova@labyrint-svc.cz, 601 369 386
Martina Pochmanová, martina.pochmanova@labyrint-svc.cz, 601 369 389

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI