Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Tábory

Umístení:
Na stránku:

Naše tábory vychází z české táborové tradice doplněné o novodobé trendy. Můžete se spolehnout na profesionální organizaci, spolehlivé jednání a individuální přístup k dětem.

Jsou zajišťovány týmy zkušených vedoucích s akreditací MŠMT a mladých kreativních instruktorů, kteří přináší nové nápady. Společně jsou zárukou toho, že se děti budou na táboře bavit a domů se vrátí spokojené a plné zážitků.

Na každém táboře je přítomen zdravotník dětských zotavovacích akcí, popřípadě lékař, zdravotní sestra nebo student lékařské fakulty.

 

Jak se přihlásit na pobytovou akci:

Přihlašte se prostřednictvím našeho informačního systému nebo si vyzvedněte přihlášku v Labyrintu. Vyplněnou přihlášku odevzdáte v Labyrintu, nebo zašlete e -mailem.

S přihláškou je nutno uhradit zálohu (viz Obecné podmínky). Uhrazením zálohy nabývá přihláška platnosti.

Je potřeba vyplnit Posudek o zdravotní způsobilosti a odevzdat ho v termínech určených v podmínkách jednotlivých táborů. Ke stažení zde.

Budete - li žádat vašeho zaměstnavatele o příspěvek, vystavíme vám potřebné dokumenty. Uhradí-li Váš zaměstnavatel celou cenu poukazu, není potřeba skládat zálohu. Pokud si budete stahovat přihlášky z internetu, nezapomeňte si přečíst podmínky storna pro případ, že vaše dítě na tábor nenastoupí. Informace k naší nabídce adresujte, prosím, vždy pracovníkovi, který je uveden pod konkrétní akcí.

 

Kromě táborů pobytových organizujeme i tábory příměstské, kde můžete děti hlásit na jednotlivé dny. 

Nabídku příměstských táborů najdete zde

 

NABÍDKA POBYTOVÝCH TÁBORŮ

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI