Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Na stránku:
Katalog kroužků

00. INFORMACE O REGISTRACI KROUŽKŮ0 položek

Připravujeme nabídku kroužků na školní rok 2017/2018. Pro přihlašování bude otevřena od 1. srpna 2017!

číst více

01. Bystré hlavy5 položek

Chcete si trénovat hlavu? Zkoumat, bádat nebo si jen prostě zajímavě hrát? Pojďte vyzkoušet třeba kroužek s názvem Akademii kouzel, Cena vévody z Edinburghu, Klub mladých debrujárů, IQ kluby a řadu další. Jako novinku jsme pro vás připravili programování s kostičkami LEGO. Své si tady najdou malí i velcí.

číst více

02. Divadlo 1 položek

Díky divadlu si děti vyzkouší všechny možné obory divadelní tvorby od samotného herectví, přes roli režiséra, dramaturga nebo tvůrce kostýmů a kulis. Najdete zde nabídku kroužků pro nejmenší děti i pro dospívající.

číst více

03. Hudba6 položek

Hudba by měla být součástí našeho života. Není nutné být hudební virtuos, radost z hudby můžete mít i tak. Najdete zde výuku na hudební nástroje, zpěv i první seznámení s hudbou pro nejmenší.

číst více

04. Jazyky4 položek

Říká se: Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Umět dobře cizí jazyk se stává v dnešní době nutností, která velmi výrazně pomáhá najít uplatnění na pracovním trhu. Je dobré začít už v dětství, ale ani dospělým se osvěžení jejich znalostí ze školy, nebo získání znalostí úplně nových, neztratí.

číst více

05. Modelářství2 položek

Naše modelářské kroužky mají velkou tradici trvající už desítky let. Děti se naučí sestavovat plastikové modely vojenských aut či tanků ze stavebnic nebo si postaví vlastní letadlo z balzy, potažené modelářským papírem. A samozřejmě, nezapomeneme na účast v soutěžích.

číst více

06. Multimédia5 položek

Chcete se naučit základům práce s počítačovými programy, nebo si potřebujete osvojit fígly na úrovni experta? Zahrát si společně počítačové hry? Zjistit, co všechno můžete najít na Youtube? Chcete se naučit ovládat svůj fotoaparát a upravovat fotografie nebo natáčet vtipná videa? Baví vás psát příběhy nebo se chcet stát novinářem? Své si najde každý.

číst více

07. Příprava na MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ3 položek

Kroužky, které pomohou vašim dětem s přechodem na vyšší stupeň školy, nebo s výukovými problémy, se kterými se mohou potkat na té stávající.

číst více

08. Přírodověda5 položek

Vztah k přírodě a zájem o ni pomáhá k celkovému rozvoji osobnosti dítěte. Dospělým umožní prožít chvilku klidu v dnešním uspěchaném světě.

číst více

09. Rukodělné činnosti4 položek

Ruka je nástrojem ducha. Rukama tvoříme, pracujeme. U nás najdete kroužky pro malé hospodyňky i domácí kutily,nebo si vyzkoušet své kreativní schopnosti v kroužcích keramiky. Nově nabízíme kroužek tvoření v přírodě.

číst více

10. Sport23 položek

Sport a pohyb je důležitý pro malé i velké, zvláště dnes, kdy ho máme čím dál, tím méně.

číst více

11. Tanec4 položek

Tanec je pohyb v rytmu hudby. Umožní nám vyjádřit své emoce i uvolnit napětí, vyjádřit krásu pohybem.

číst více

12. Výtvarné činnosti 3 položek

Výtvarné techniky všeho druhu pro děti i mládež. Budete kreslit, malovat, vyzkoušíte si celou řadu známých i neznámých výtvarných technik, nebo si najdete svůj vlastní styl v oblékání.

číst více

13. Ostatní0 položek

číst více

Kroužky rozdělené podle věku7 položek

číst více
1

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

Labyrint, Kroužky Kladno, Zábava Kladno