Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Kladno seniorům

Vážení účastníci našich kroužků, které organizujem v rámci projektu Kladno seniorům. Na této stránce najdete přehled aktivit, které nabízíme pro první polovinu roku 2018.

Přihlásit se je nutno na SAMK, který projekt Kladno seniorům organizuje.

Kontakt: Mgr. Jitka Kopernická, tel. 727 947 276kladnoseniorum@gmail.com
případně www.kladnoseniorum.cz, kde je popsáno, jak při registraci postupovat.

Pokud se budete chtít přihlásit na již běžící kroužek, kontatujete, prosím, pana Radka Zimu. Tel.: 601 369 388, e-mail: radek.zima@labyrint-svc.cz

 

AKTIVITY PRO PODZIM 2018

 

Genealogický klub pro začátečníky

PO 10.00 – 12.00 hodin
15. 10., 22. 10., 29. 10., 5. 11., 12.11., 19.11., 26.11. 

 

Genealogický klub

PÁ 9.00 – 12.00 hodin
21. 9., 19. 10., 16. 11., 14. 12. 

                                                                                           

Mobilní telefony a jak na ně
ST 10.00 – 12.00 hodin
7. 11., 14. 11., 21. 11., 28. 11., 5. 12., 12. 12., 19. 12.
POZOR: Je nutno mít svůj vlastní chytrý telefon.
 

Notebook pokročilí
ST 12.15 – 14.15 hodin
7. 11., 14. 11., 21. 11., 28. 11., 5. 12., 12. 12., 19. 12.
Určeno pro ty, kteří již u nás absolvovali kurz pro začátečníky.

POZOR: Je nutno mít svůj vlastní notebook.

   

Angličtina 1
(Marečková)
ÚT 10.00 – 11.30 hodin
11. 9., 18. 9., 25. 9.,  2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12.

 

Angličtina 2
(Vondrušková)
ÚT 10.00 – 11.30 hodin
11. 9., 18. 9., 25. 9.,  2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12.   

 

Angličtina 3 
(Marečková)
ÚT 13.00 – 14.30 hodin             
11. 9., 18. 9., 25. 9.,  2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12.

 

Angličtina 4
(Vondrušková)     
ÚT 13.00 – 14.30 hodin        
11. 9., 18. 9., 25. 9.,  2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12.  

 

Angličtina 5 
(Marečková)
ÚT 14.45 – 16.15 hodin               
11. 9., 18. 9., 25. 9.,  2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12.

 

Angličtina 6 
(Vondrušková)
ÚT 14.45 – 16.15 hodin          
11. 9., 18. 9., 25. 9.,  2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10., 6. 11., 13. 11., 20. 11., 27. 11., 4. 12., 11. 12., 18. 12.

 

Digitální fotografie - začátečníci
ČT 9.00 – 11.00 hodin
13. 9., 27. 9., 11. 10., 25. 10., 8. 11., 22. 11., 6. 12., 20. 12.

 

Digitální fotografie - pokročilí
ČT 9.00 – 11.00 hodin
20. 9., 4. 10., 18. 10., 1. 11., 15. 11., 29. 11., 13. 12. 

 

Keramika Út
ÚT 10.00 – 12.00 hodin 1 x za 14 dní
11. 9., 25. 9., 9. 10., 23. 10., 6. 11., 20. 11., 4. 12., 18. 12.

 

Keramika St
ST 10.00 – 12.00 hodin 1 x za 14 dní
19. 9., 3. 10., 17. 10., 31. 10., 14. 11., 28. 11., 12. 12.

 

Tvůrčí
PO 10.00 – 12.00 hodin 1 x za 14 dní
17. 9., 1. 10., 15. 10., 29. 10., 12. 11., 26. 11., 10. 12.

                               

Výroba velikonočních věnečků
ÚT 10.00 – 12.00 hodin
29. 11.

 

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI