Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Kroužky

Pro přihlášení na kroužek nebo akci, použijte náš nový systém.

Dostanete se do něj přes červené tlačítko níže. V systému si založte nový účet a vyplňte všechny potřebné údaje. Pokud si nevíte rady, pročtěte si nejdříve na návod.

 

Bystré hlavy

obrázek Bystré hlavy

Pro zvídavé a bystré hlavy... Cena vévody z Edingurgu – individuální rozvíjení dovedností, zlepšování kondice, uvědomění vlastního potenciálu. V IQ klubu zase děti pod vedením zkušené lektorky zkouší různé pokusy a objevují zajímavé věci kolem sebe. Mladí debrujáři se zabývají fyzikálními, chemickými i jinými pokusy s důrazem na pochopení jejich principů a samostatnost. V kroužku Lego robotiky se děti naučí naprogramovat robota...

číst více

Divadlo

obrázek Divadlo

V přípravce se děti naučí základům jevištního projevu, dramatické výchovy a recitace. Hrají pohádky, učí se improvizaci, používají kostýmy i kulisy. V divadelním kroužku Paraplíčko se děti osvojí herecký projev, práci s loutkami.

číst více

Hudba

obrázek Hudba

Zpěv, flétny a kytary... Altová flétna je nástroj větších rozměrů, proto je doporučována spíše starším dětem a dospělým, a to jak začátečníkům, tak těm, kteří mají zkušenost třeba se hrou na flétnu sopránovou. Hudební školička – příprava pro děti, které se chtějí postupně věnovat zpívání a hře na hudební nástroje. Výuka klasického i populárního zpěvu pro začátečníky i pokročilé.

číst více

Jazyky

obrázek Jazyky

Anglický jazyk v MŠ je veden interaktivní formou her, obrázků, říkadel, písniček, malováním i hraním divadla. Cílem činnosti skupiny Anglické konverzace pro dospělé je aktivní konverzace na aktuální témata každodenního života. Nejde o výuku gramatiky. Italština pro začátečníky s důrazem využití při komunikaci, cestování. Pokračování pro pokročilé slouží k utvrzení nabytých informací a dalšímu konverzačnímu rozvoji studenta.

číst více

Modelářství

obrázek Modelářství

V kroužku Letecký modelář stavíme modely volně létajících letadel z balzy. Plastikoví modeláři staví modely vojenských aut, tanků a letadel ze stavebnic dle vlastního výběru. S výrobky se pravidelně účastníme různých modelářských soutěží.

číst více

Multimedia

obrázek Multimedia

Základy práce s digitálním fotoaparátem v interiéru i exteriéru, úprava digitálních fotografií. Seznámení s Wordem a Excelem. Základní práce na internetu, elektronická pošta, tvorba prezentací, práce s obrázky, videem a úprava fotografií. Minecraft pro děti i mládež, kteří se chtějí dozvědět více o populárním světě z kostiček.

číst více

Výtvarné činnosti

obrázek Výtvarné činnosti

Od přípravky na školní výtvarné aktivity, přes plošné malování pro talentované děti, až po malbu podle fotografie, skupinový portrét, nové logo. Výtvarný koutek pro rodiče s dětmi se zaměřuje na nejmenší děti a jejich rodiče. Malování, lepení, trhání, mačkání, patlání prstovými barvami. Ve Výtvarňáku pro náctileté se žáci učí základům kresby a malby – příprava na střední umělecké školy.

číst více

Tanec

obrázek Tanec

Breakdance, Diskohrátky, Diskopřípravka, Klasický step – novinka – lekce vede profesionální herečka a divadelní choreografka. Orientální břišní tance pro malé tanečnice, ale i pro dívky od 16 let a ženy. Dance-pop zase kombinuje taneční rytmy s popovou a R&B písňovou strukturou. Street dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace. A nakonec kdo by neměl rád Retro Dance, obzvláště, když se při tom dá hubnout...

číst více

Přírodověda

obrázek Přírodověda

Poznatky o sluneční soustavě, hvězdách, obloze, astronomická pozorování, exkurze, to vše mohou zažít mladí Astronomové. Pro zájemce o alternativní medicínu je tu Bylinářský rok. Kroužek myslivců a přátel přírody je tu pro děti, které chtějí poznat a zkoumat přírodu a les se všemi jeho obyvateli. Pejskařům je určený Psí přítel... kde se seznámí se správnou výchovou pejska. Šupinka zase mladým rybářům a Teraristika chovatelům. Základy první pomoci a fungování lidského těla nabízí Zdravotnický kroužek.

číst více

Rukodělné činnosti

obrázek Rukodělné činnosti

Hliňáca se jmenuje soubor lekcí keramiky pro rodiče a děti, předškoláky, mládež i dospělé... Kutil je kroužek pro děti, které se chtějí naučit pracovat s nářadím v dílně a Obleč si svou panenku zas pro malé módní návrhářky. Základy techniky šití na stroji si mohou osvojit děti od 12 let a mládež.

číst více

Příprava na MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ

obrázek Příprava na MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ

Odpoledne bez maminek pro nejmenší, Přípravka na MŠ ve Spirále. Budu školáček pro předškoláky. Doučování jazyků, chemie, fyziky a matematiky pro školáky, středoškoláky a budoucí vysokoškoláky. Příprava na přijímací talentové zkoušky z HV pro pedagogické obory a procvičení praktických dovedností hry na klavír aj. během studia.

číst více

Sport

obrázek Sport

Airsoft Na Lapáku, Badminton pod vedením zkušených hráčů, Bowling, Florbal, Bridž, Šachy, Camper – novinka – turistika po celé České republice v různých ročních obdobích. Cvičení pro rodiče a děti. Cvičení na nářadí s náčiním na hudbu a hry dětí od dvou let s rodiči. Jóga, Koně, Cvičení s angličtinou – cvičení s náčiním a pohybové hry dětí s výukou a procvičováním anglického jazyka pro nejmenší za doprovodu písniček a říkanek.

číst více

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI