Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Nově nabízíme

I v druhém pololetí se můžete přihlásit na naše kroužky. U některých začíná druhý běh, další jsou úplně nové.

 

BYSTRÉ HLAVY

Akademie kouzel
Labyrint klub Spirála

Pojďte se ponořit do světa kouzel, čarodějnic, strašidel a lektvarů. Čekají vás hry, tvoření, dobrodružství a nevšední aktivity. Naučíme se kouzelné triky, vyrobíme kouzelnou hůlku, umícháme čaje a byliny, poskládáme tajné šifry a založíme si čarodějnickou knihu.

 

DIVADLO

Divadelní přípravka
Labyrint

První krůček k divadelní tvorbě. Základy jevištního projevu a dramatické výchovy. Hraní pohádek a recitace v malém kamarádském kolektivu.


Divadelně-dramatická dílna
Labyrint klub Spirála

Pojďte hrát divadlo, vytvářet dramatické situace, najít řešení a pochopení skrze slova. Dramatická cvičení a hry, jevištní projev, příprava představení, improvizace i autorské náměty na hry.

 

 

HUDBA

Hravá sopránová flétna
Labyrint

Kroužek je určen pro děti, které s flétnou začínají. Formou hry se naučí pískat jednoduché písně podle not. Je kladen důraz na dodržování rytmu a správného dýchání do nástroje. V hodinách probíhá individuální i skupinové hraní na nástroj.

 

JAZYKY

Němčina pro děti
Labyrint

Němčina pro děti všech úrovní znalostí. Studenti budou podle nich rozděleni do jednotlivých skupin. Učebnice bude vybrána po domluvě. 
 

Němčina pro dospělé
Labyrint

Němčina pro dospělé všech úrovní znalostí. Studenti budou podle nich rozděleni do jednotlivých skupin. Učebnice bude vybrána po domluvě.

 

MULTIMÉDIA

Digitální fotografie II.
Labyrint

Základy práce s digitálním fotoaparátem v interiéru i exteriéru, úprava digitálních fotografií. Účast na fotosoutěžích a fotografování na akcích Labyrintu.
 

Tvůrčí psaní
Labyrint

Pojďte si vyzkoušet, jak přenést příběh ze své hlavy do slov tak, aby se líbil čtenářům. Seznámíme se se skladbou příběhu, naučíme se, jak napsat zábavný dialog, vytvořit živé postavy a popis, který nenudí. Bavit se budeme i jazykovými hříčkami zaměřenými na rozvoj slovní zásoby a práci s jazykem.

 

PŘÍRODOVĚDA

Kroužek myslivců a přátel přírody
Labyrint klub Spirála

Kroužek pro děti, které chtějí poznat a zkoumat přírodu a les se všemi jeho obyvateli. Provázet je budou zkušení odborníci z Okresního mysliveckého spolku Kladno. Většinu schůzek budou děti trávit v lese, v případě špatného počasí v zázemí Labyrint klubu Spirála.

Psí přítel nejen na gauč
Labyrint 

Naučíme vás a vaše pejsky základní povely, různé triky, zdoláme mnoho překážek, zkusíme si tanec se psem v malém přátelském kolektivu. Díky individuálnímu přístupu vedoucí v malé skupince jsou možné velké pokroky u štěňátek i starších pejsků. Nikdy není pozdě naučit vašeho pejska novým dovednostem.

 

RUKODĚLNÉ ČINNOSTI

Hospodyňka
Labyrint klub Spirála

Děti si vyzkoušejí základy pletení, háčkování, vyšívání, ale i další skoro zapomenuté techniky ručních prací – zaštupovat ponožky nebo vyšít monogram na utěrku/ručník. Ukážeme si, jak připravit sváteční stůl, něco dobrého si upečeme a sníme. Zkusíme si připravit bylinné čaje, upéct si chleba a naučit se plést vánočku.
 

Obleč si svou panenku II
Labyrint

Máte doma malou módní návrhářku? Pak je tento kurz určen právě pro ni. Pod odborným vedením může vlastnoručně, zábavnou a jednoduchou cestou vytvářet oblečení pro své panenky Barbie. Kurz je zaměřen na rozvoj jemné motoriky, fantazie a představivosti a je založen na konceptu Dress Your Doll. Kreativní dítě se nikdy nenudí!

 

SPORT

Jezdecký kroužek Libušín - Jarní kurzy I.
Jezdecký kroužek Libušín - Jarní kurzy II.
Tvrz Libušín

Pojďte se seznámit s duší koně a podívat se na svět z jeho hřbetu. V malé skupince se seznámíte s péčí o koně a prostřídáte se při jízdě s odborným lektorským vedením.

 

TANEC

Flamenco pro děti
Studio Ganeša

V tomto kurzu se mladé tanečnice naučí základní prvky flamenca s důrazem na emocionální projev a techniku jednodušších stylů jako je Tangos nebo Rumbas. Věnovat se budeme také rozvoji osobního projevu, budování sebedůvěry a ženského půvabu.
 

Flamenco pro dospělé
Studio Ganeša

Flamenco je velmi ženské, zdůrazňuje vaši osobnost, vnitřní krásu a učí vás sebejistotě. Tančíte ho bez partnera, ale přesto nejste sama, jste díky němu jedinečná. Flamencu se může věnovat každý bez ohledu na věk, tělesné dispozice a zkušenosti s tancem. 

 


VÝTVARNÉ ČINNOSTI

Klub-ko žen
Labyrint klub Spirála

Klub pro ženy, které se pravidelně schází, společně tvoří, tančí, jezdí na výlety a vzájemně se obohacují. Každá žena je jedno klubíčko vlny a společně nám může vzniknout krásně barevná šála zážitků.

Chyba! V databázi nebyly nalezeny žádné záznamy podle parametru 161 doplňku menu.

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři