Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Nově nabízíme

Jaké nové kroužky jsme pro vás připravili v tomto školním roce? Pojďte si vybrat.

BYSTRÉ HLAVY

Lego robotika 1
Labyrint
Děti od 7 do 10 let se pod odborným vedením naučí způsob práce s Lego Education. Uživatelsky si vyzkouší, jak mohou naprogramovaní roboti fungovat a začnou také jednoduché roboty programovat.

Lego robotika 2
Labyrint
Děti od 10 let se budou pod odborným vedením věnovat programování robotů sestavených ze sad Lego Education.

 

HUDBA

Muzikálová dílna
Labyrint
Muzikál je spojením zpěvu, jevištního projevu a tance – účastníci kroužku dostanou průpravu všemi těmito oblastmi. Cílem je nahlédnout pod pokličku nejen muzikálového herectví. Budeme rozvíjet vlastní představivost, autorskou tvorbu a vytvoříme jeden společný muzikálový projekt. Projdeme základy správné jevištní mluvy, pěvecké techniky, hlasové hygieny a ukážeme si pár lehkých základních tanečních kroků. Pro děti od 9 let a mládež.

Pěvecký sbor Labyrint
Labyrint
Budeme zpívat především populární písně v úpravě pro sbor a počítáme s vystupováním nejen na akcích Labyrintu. Vhodné i pro začátečníky. Kroužek neslouží jako náprava nezpěváků a amuzických zájemců. Pro děti od 8 let, mládež a dospělé.

 

MULTIMÉDIA

Malý youtuber
Labyrint
Baví tě Youtube a chceš být dobrý youtuber?  Přidej se k nám. Pro děti od 7 do 15 let.

 

PŘÍRODOVĚDA

Kroužek myslivců a přátel přírody
Labyrint klub Spirála
Kroužek pro děti, které chtějí poznat a zkoumat přírodu a les se všemi jeho obyvateli. Provázet je budou zkušení odborníci z Okresního mysliveckého spolku Kladno. Většinu schůzek budou děti trávit v lese, v případě špatného počasí v zázemí Labyrint klubu Spirála.

 

RUKODĚLNÉ ČINNOSTI

Tvoření v přírodě
Kamenné Žehrovice
Nechte své děti poznat přírodu za pomoci kreslení, malby a rukodělných prací: celoroční projekt – čtvero ročních období v přírodě, vylévání stop zvěře, hra na fotosyntézu, koláž z přírody, paleta či ježek z přírodnin aj. Pro děti od 6 let.

 

SPORT

Discgolf pro děti
Discgolf pro dospělé

Sítenské údolí
Discgolf je velmi atraktivní hra s létajícími disky pro celou rodinu i smíšené týmy přátel. Je to hra v přírodě, nenáročná na vybavení, ale poskytující zábavu současně s fyzickou aktivitou.

Judo přípravka pro rodiče a děti
atrium hotelu Sítná
Všestranné cvičení se základy juda pod vedením zkušených trenérů pro děti od 2 do 5 let  jejich rodiče.

Judo pro děti
atrium hotelu Sítná
Všesportovní příprava, základy juda nutné pro získání žlutého pásku. Výuka probíhá v moderně vybavené tělocvičně uzpůsobené pro výuku juda, pod vedením zkušených trenérů. Pro děti od 6 let do 12 let.

Judo  pro mládež 
atrium hotelu Kladno
Všesportovní příprava, základy juda nutné pro získání žlutého pásku. Výuka probíhá v moderně vybavené tělocvičně uzpůsobené pro výuku juda, pod vedením zkušených trenérů. Pro mládež od 12 let do 19 let.

Kuše
Labyrint
Kroužek střelby z kuše. Pro chlapce i děvčata od 10 do 15 let.

Lezení na umělé stěně - boulder
Lezecká stěna Sambar
Kroužek je vhodný pro všechny kluky a holky, kteří rádi lezou. Jedná se o lezení bez jištění (boulder) na umělé stěně v areálu Sambar pod vedením zkušeného lezce a instruktora. Pro děti od 6 do 15 let.

Lóra
Labyrint
Pro všechny, kdo se chtějí naučit tuto kladenskou hru, nebo nemají dost spoluhráčů.

Přežití v přírodě
Labyrint klub Spirála
Umíš přežít v přírodě? Náplní kroužku budou základy přežití v přírodě. Rozdělávání ohně, stavba obydlí, bivakování, vaření v přírodě – prostě vše, co je potřeba. Pro děti od 6 do 15 let.

 

TANEC

Disco dance
Labyrint klub Spirála
Základy moderních tanců – disco dance, show dance, pohybová průprava. Pro děti od 9 let.

Retro dance
Labyrint klub Spirála
Pojďte s námi tančit na nejlepší hity 80. a 90. let! Jednoduché taneční kroky i sestavy. Tanec užijete se známými hity a přitom hubnete. Každá lekce zaměřena na výuku konkrétního tanečního stylu. Pro mládež, dospělé a seniory.

Spontánní tanec
Labyrint klub Spirála
Spontánní tancování si zamilují všechny ženy bez rozdílu věku. Vyzkoušíme si spontánní tanec, tanec s šátky i relaxační cvičení. Přijďte protančit a rozhýbat své tělo v rytmu hudby ze všech koutů světa. Doporučujeme tančit v sukni nebo širokých kalhotách. Pro mládež a dospělé.

 

VÝTVARNÉ ČINNOSTI

Arteterapeutický ateliér
Labyrint klub Spirála
Zaměřeno na arteterapii - léčení prostřednictvím obrazu a uměleckých aktivit.  Budeme společně tvořit na zadané téma, které vychází z potřeb skupiny. Důležitý je zážitek z práce ve skupině tvůrčích lidí, možnost zastavit se, uvolnit se a vyzkoušet si nový způsob výtvarného vyjádření. Budeme malovat, kreslit, a zkoušet nejrůznější tvůrčí techniky. Důležitou část setkání tvoří dialog skupiny s možností zpětné vazby. Pro mládež a dospělé.

Trendy výtvarné inspirace pro dospívající
Labyrint
Zajímavé výtvarné techniky speciálně určené pro starší děti a mladé lidi, např.: malba podle fotografie, výtvarný návrh, jímž hledáme svůj styl, základy postavy, skupinový portrét, vytvoření fotopříběhu, nové logo pro oblíbenou hudební skupinu, automobilový design atd.

Tvoříček 1
Labyrint
Kroužek bude veden zábavnou formou, umožňující seznámení s různými materiály i technikami, přiměřeně věku dětí. Zaměříme se na rozvoj motorických dovedností, výtvarného vyjádření a podporu kreativního myšlení. Pro předškolní děti.

Tvoříček 2
Labyrint
Kroužek bude veden netradičním zábavným způsobem, podporujícím rozvoj kreativity a radost z dosaženého výsledku. Budeme spojovat výtvarné techniky a vyrábění z rozličných materiálů. Pro děti mladšího školního věku.

Výtvarná relaxace pro dospělé
Labyrint
Odreagujeme své myšlenky pomocí malby a kresby. Vyhneme se každodennímu shonu, např. malováním na plátno podle uměleckého stylu, tvořivým uvolněním za pomoci hudby, vůní, krasopisem, perokresbou, sebereflexí pomocí stromu atd. Pro mládež a dospělé.


 

OSTATNÍ

Klub-ko žen
Labyrint klub Spirála
Klub pro ženy, které se pravidelně schází, společně tvoří, tančí, jezdí na výlety a vzájemně se obohacují. Každá žena je jedno klubíčko vlny a společně nám může vzniknout krásně barevná šála zážitků.

 

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI