Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Čertí rejdění 201725.11.2017

V sobotu od dvou hodin začaly do sítenského kulturáku proudit davy čertíků a andílků. Nakonec dorazilo víc než osm set rodičů a dětí, které začaly rejdit po sále i předsálí. Hrací karty se rychle plnily značkami, mnozí malí čertíci s jednou nevystačili. Možností, jak je zaplnit, na ně čekaly spousty. Mohli si vyzkoušet řadu deskových a karetních her, zasoutěžit si v pohádkové sportce, poskládat keramického anděla, malovat, lepit a jinak tvořit v tvůrčích dílnách, zdobit perníčky, hledat rozdíly mezi čerty, vozit pytle na trakaři nebo dovádět na atrakcích. Když je přestaly bavit jednotlivé dílny, vtrhly děti na pódium, kde si zazpívaly se „Saxanou“ Petrou Černockou nebo si zasoutěžily. Jaké soutěže jsme pro ně připravili? Co třeba tanec s bramborou mezi čely či snaha překonat soupeřící tým v hodu brambor do čertovské váhy?

To samozřejmě zdaleka nebylo všechno. Zájem vzbudilo třeba vystoupení mažoretek, malování na obličej, nebeská pošta, díky které se více než čtyřicet dětí těší na odpověď na svůj dopis Ježíškovi, a mikulášská nadílka, kde čert s Mikulášem a andělem rozdali přes osmdesát balíčků.

Na závěr děti čekalo losování hracích karet, kde mohly vyhrát spoustu zajímavých a chutných cen, jakou byla třeba obří houska nebo čertovský dort.

Myslím, že děti si čertovské rejdění opravdu užily, teď si mohou čekání na Vánoce zkrátit díky celé řadě adventních akcí, které pro ně Labyrint připravil.

Více fotografií najdete v galerii.

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI