slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Dětský výtvarný salon1.6.2018

Přijďte se podívat na 1. dětský výtvarný salon – je to jedinečná (protože je nesoutěžní) výstava dětských prací žáků a studentů kladenských škol.
Děti svými díly odpověděly na otázku co je baví, protože téma výstavy bylo - TO MĚ BAVÍ. Výstavu uspořádali Labyrint Kladno a OC Central Kladno ke Dni dětí. Fotografie jsou z vernisáže, která proběhla v Centrálu 1. 6.
Výstava byla zahájena ukázkami zájmové činnosti dětí – hrou na hudební nástroje a tancem – tedy také tím, co děti baví.
Výstava se nachází v prvním poschodí OC Central, naproti Kavárně Štěstí. Otevřeno je od 8 do 18 hodin a do konce července bude k dispozici všem návštěvníkům.

HLAVNÍ PARTNEŘI