Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

JARNÍ KVÍTEK S LABYRINTEM9.4.2017

V neděli 9. dubna se v Domě kultury na Sítné sešly doslova stovky dětí z kroužků Labyrintu, aby předvedly, co se za uplynulý rok naučily. Malí i větší flétnisté, kytaristé a klavíristé hráli na své hudební nástroje, tanečníci a tanečnice z kroužků tanců orientálních, show dance, street dance nebo flamenca ukazovali, jak různým způsobem se dá v rytmu hudby hýbat. Ale tím naše předvádění zdaleka neskončilo.

Děti z dramatické dílny zahrály pohádku Císařovy nové šaty, kouzelníci čarovali s kartami, provázkem a nechávali mizet mince, pejskové ukazovali, že i oni umí tančit.

Kluci z kroužku debrujářů předváděli pokusy s balónky. Víte, že s trochou šikovnosti můžete balónkem protáhnout špejli, aniž by vám praskl? A že šťáva z grepu rozleptá jeho povrch tak, že se rozletí na kousky?

Vytáhly se i nejmenší děti, které chodí do kroužku dopoledne bez maminek. Bylo to jejich první vystoupení na jevišti, takže se není co divit jejich nervozitě.  Ale tréma vládla i mezi těmi staršími. Všichni se s ní statečně poprali a podle potlesku, které jim věnovalo zaujaté publikum, nad ní zvítězili na celé čáře.

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI