Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

NEJŠIKOVNĚJŠÍ PRVŇÁČEK KLADENSKA 20175.3.2017

Opět po roce jsme se sešli v klubu Spirála, abychom strávili odpoledne s prvňáčky z Kladna a okolí, kteří poměřovali své síly v různých disciplínách.

Prvňáčci soutěžili ve skupinkách a postupně navštívili čtyři různé místnosti, v nichž měli vždy několik tematických úkolů. A jaké úkoly to byly? V tělocvičně jsme opět prověřili, jak dobře umí děti skákat přes švihadlo, jak daleko skočí z místa, nechyběl ani hod míčem a kotoul. V IQ klubu děti měly výtvarné stanoviště. Nejprve kreslily podle zadání, abychom zjistili, jak dobře rozlišují levou a pravou stranu a pak už projevily svou kreativitu při výrobě barevného motýlka.

V hlavní budově Spirály děti hrály, zpívaly a slovně řešily zapeklité situace. Nesmíme zapomenout ani na velkou hernu, kde skládaly pet víčka na čas a přesný počet, řešily logické rébusy a vázaly mašličky.

Nakonec všichni prvňáčci úkoly zvládli, a přestože pro mnohé to byla první velká soutěž bez rodičů, všichni byli výborní! Někomu se dařilo více a někomu méně, ale nikdo nemusel být smutný – zkušení pedagogové na stanovištích děti podporovali a soutěž si tak užili úplně všichni.

Po sečtení všech bodů jsme mohli vyhlásit celkové pořadí. Na stupně vítězů vystoupili tři nejlepší prvňáčci, ale i všichni ostatní si odnesli svou zaslouženou odměnu.

Kompletní výsledky soutěže naleznete zde

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI