Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Nejšikovnější prvňáček kladenska 20187.3.2018

Tento ročník naší tradiční soutěže doslova praskal ve švech. Pro velký zájem soutěžících jsme navýšili kapacitu a nakonec se sešlo všech 52 malých soutěžících.

Během celého odpoledne prokázali své schopnosti v mnoha různých disciplínách. Ve sportovní části se skákalo přes švihadla, dělaly kotouly, skákalo a házelo na přesnost. Dále bylo úkolem dětí vybarvovat, vystřihovat a přesně nalepovat obrázky, také bylo potřeba se dobře zorientovat, kde je vlevo a kde vpravo, což některým prvňáčkům stále dělalo trochu problémy… Také se u nás zpívalo a hrálo, dělala se pantomima a někteří se zase zapotili při logických a matematických úkolech.

Nicméně každý si prošel všemi disciplínami a jako obvykle musíme říci, že šikovní byli úplně všichni soutěžící. Přesto se nakonec výsledky sečetly a vítěz byl jen jeden. Všichni si nakonec odnesli zasloužené odměny a mohou být na své výkony po právu pyšní.

Celkové výsledky naleznete zde, podívejte se i na průměrné body podle škol.

 

 

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI