Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Pohádkové údolí 20178.10.2017

Pro jednou nám počasí nepřálo, v neděli o půl čtvrté, chvíli po začátku akce, začalo pršet. Ale ani to neodradilo téměř 1500 dětí s rodiči od toho, aby si přišli do Sítenského údolí užít pohádkového putování. Všichni byli zabalení v bundách a čepicích, na nos jim cákal déšť a boty čvachtaly v kalužích, ale dobrou náladu neztráceli. 

Však taky na ně čekalo téměř třicet známých bytostí a spousta zábavy. S avatary stříleli lukem, pirát měl pro ně schovaný zlatý čokoládový dukát, Homer Simpson pro změnu donut. Pod Sítenským mostem stavěly děti pod dozorem Asterixe a Obelixe pyramidu z žulových kostek, na louce chytaly obří bubliny. A to zdaleka nebylo všechno.  V pekárně Kompek si upekly housku a na zahradě Labyrintu voňavého buřta a díky podpoře Města Kladna a našich sponzorů si odnesly i drobné dárky.

Když to shrneme - počasí bylo mizerné, ale Pohádkové údolí se opravdu povedlo. Díky skvělé náladě všech účastníků i díky šikovnosti našich externistů, kteří pomáhali vytvořit své působivé masky. Doufejme, že podobně pohodové odpoledne zažijeme v údolí za čtrnáct dní, kdy se tam potkáme na Drakyádě.

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI