Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Strachkross 201717.11.2017

V pátek večer se téměř tři sta padesát rodičů a dětí vydalo na noční výpravu do strašidelného lesa na Dlouhých borovinách. Děti rozsvítily lampiony, aby alespoň trochu viděly na matně osvícenou cestu, a vydaly se na tří kilometrovou pouť lesem.

„Mami, to je pro malý, já se vůbec nebojím… Uááá, nenechávej mě tady,“ ozývalo se. Není divu. Na účastníky čekalo přes dvacet strašlivě strašných strašidel, která jim zadávala hrůzostrašné úkoly. Jaké? Opravdu děsivé. Tak například – zkuste si z hrnce plného česneku vylovit lahvičku s krví, když na vás dohlíží hladově vypadající upír. Nebo pohledejte prstýnky a nasaďte je na uťaté ruce. A co třeba poskládat si vlastního kostlivce? Opravdu, strachkross byl jen pro odvážné.

Ale všechny statečné děti, které dorazily do cíle, dostaly nejen diplom, ale i strašlivou odměnu v podobě upířích zubů, pavouků nebo malých čarodějnic. Strachkros se opravdu vydařil.

 

    

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI