Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Reference

obrázek

Pro přečtení určité reference klikněte na její titulek

TÁTOVÉ A DĚTI "ANEB MATKY NETŘEBA, OTEC JE BŮH" 2018

Dobrý den, také bych rád poděkoval za skvělý týden strávený na táboře tatínků s dětmi. Letos jsme s dcerkou byli již druhý rok a již ted se těšíme na další ročník. Rád bych tímto poděkoval všem vedoucím za skvělou organizaci a vynalézavost různých aktivit jak pro děti tak i tatínky. Moc jsme si to užili a nechtělo se nám po týdnu domů. Vše podtrhla skvělá parta tatínků. Takže ještě jednou velké dík a těšíme se na další. Libo a Natálka

 

letní příměstský tábor pro nemocnici na pleši 2017

Dobrý den Vážená paní Bezoušková,

rádi bychom Vám a všem hlavním vedoucím i praktikantům tábora vyjádřili veliké poděkování za příjemnou spolupráci a profesionální realizaci „Letního příměstského tábora“.
Dětem se tábor líbil, pestrý kraetivní program jen potvrdil vaši profesionalitu. Obdivujeme vaši trpělivost a nápaditost při práci s dětmi a chápeme, že to není vždy jednoduché. Zkrátka nezaznamenali jsme žádné negativní ohlasy a bylo nám ctí spolupracovat!

Přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů a všem hlavně hodně zdraví.

S pozdravem Velíková Monika – za Nemocnici Na Pleši, s r. o.

TÁBOR ČERVENÝ HRÁDEK 2016

Dobrý den,
 
ráda bych vám poděkovala za tábor který jste pro děti připravila .Adélka je nadšená získala nové kamarádky,spoustu zážitků večer ani nemohla usnout stále si na něco vzpomněla co ještě potřebovala vyprávět.Poděkování také vaší paní kuchařce od Adélky velkou pochvalu (Adél toho opravdu moc nejí )
Jinak se nám vrátily i všechny věci děkuji . Těšíme se na příští rok

ještě jednou děkuji  Novotná 

 

TÁBOR LIBUŠÍN 2016

Dobrý den,
 
 Rádi bychom poděkovali za naprosto úžasný tábor v Libušíně, kterého se zúčastnila naše dcera Lucie - 6 let. Byl to její první týdenní tábor a tak jsme měli trochu obavy, jak to zvládne sama bez rodičů a v cizím prostředí.

Výsledek byl pro nás ohromující a ve všech směrech předčil naše nejlepší očekávání.

Lucka byla naprosto nadšená, šťastná a s nadsázkou lze říci, že se ji ani nechtělo domů. :-)

Několik dní vyprávěla o všem co zažila a příští rok chce jet na tábor opět a již nyní se na něj moc těší. A to proto, že byla celý týden v péči lidí, pro které je práce s dětmi zábavou a největší odměnou je jim dětský úsměv.

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat celému týmu Labyrintu, protože to je především vaše zásluha, která plně koresponduje s vaším vyjádřením při závěrečném rozloučení.

Sami víme nejlépe, že děti vyžadují v podstatě celodenní péči a jsme rádi, že Lucce se na táboře dostalo mnohem víc.

S pozdravem

šťastní rodiče

Petr a Markéta Gutmanovi

********
 

Ještě jednou díky Vám i Honzovi a ostatním vedoucím za super tábor. Děti se vrátily nadšené, kluci asi vyváděli i nějaké lotroviny, ale snad všechno bylo ok. Hezký poslední týden prázdnin.

Blanka Hniličková

S LABYRINTEM DO TROPICAL ISLANDS 2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za pěknou organizaci a péči za Vámi pořádaný dvoudenní zájezd do Tropical Islands. Dvě Vaše slečny, které se o nás po celou dobu vzorně staraly a pomáhaly s různým problémem, kterých na těchto akcích, není zrovna málo,jsou opravdu profesionálky. Musíme celá naše rodina moc pochválit a tímto prostřednictvím poděkovat. S pozdravem a úctou, rodina Metelkova :-)

KURZ VÝPOČETNÍ TECHNIKY "INTERNET A MULTIMÉDIA"

Dobrý den pane Zima. Děkuji za informace o kurzu PC... První lekce s mladým mužem Filipem byla moc fajn a utvrdilo mě to, že jsem na kurzu opravdu "dobře".
S pozdravem Ivana Skořepová

JARNÍ PRÁZDNINY 2016 - LETOPISY NARNIE

Ráda bych vám touto cestou chtěla poděkovat za vysoce profesionálně vedený jarní tábor. Děti přijely naprosto nadšené a uchvácené programem, které jste pro ně připravili. Dík patří nejen Vám jako vedoucím, ale též všem pracovníkům, kteří se společně podíleli na zabezpečení tábora a přispěli tak k jeho zdárnému průběhu. Zajíčková

 

JARNÍ PRÁZDNINY 2016 - LYŽOVÁNÍ VE VELKÉ ÚPĚ

Vážení, děkuji za prima jarní prázdniny ve Velké Úpě! Syn se vrátil naprosto spokojený a v té správné ponávratové depce...Srdečně zdravím Dohnyho & spol. :)Kopecká

 

SEMINÁŘ PRO KNIHOVNICE 25. 11. 2015

Dobrý den, ráda bych poděkovala za všechny knihovnice, které se účastnily výtvarného semináře v Labyrintu. Milé a profesionální lektorky nás naučily velice pěkné techniky, jenž využijeme při práci s dětmi v našich knihovnách. Setkání s vámi je vždy velmi příjemné a inspirativní. Moc děkujeme a přejeme krásný advent! Za všechny Eva Šenfeldová

 

Okresní kolo soutěže v Německém jazyce pro ZŠ

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat organizátorům soutěže za perfektní zabezpečení a  přístup k žákům. Bylo to poučné a inspirativní dopoledne v příjemném prostředí.

S pozdravem se těšíme na další spolupráci

účastníci z Mníšku pod Brdy a uč. Dana Žůrková

Výroba adventních věnců

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Modrové a její dceři za senzační kurz výroby adventních věnců, především za trpělivost a kreativitu! Společně s manželem chceme také poděkovat za přátelskou pomoc a rady na kurzu keramiky. Zdena a Jaroslav Doušovi

Přednáška Heleny Voldánové - Česká genealogická a heraldická společnost

Jana Chmelířová

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velice pěknou a zajímavou přednášku paní Heleny Voldánové z České genealogické a heraldické společnosti. Zároveň děkuji panu Radku Zimovi za trpělivé vedení kurzu genealogie pro seniory.

Zdenka Suchomelová

Dobrý den, přednáška paní Heleny Voldánové byla velice poutavá, dobrodružná, inspirující. Čas neuvěřitelně rychle uběhl. Oceňuji její znalosti a děkuji za mimořádný zážitek. Děkuji také za možnost účastnit se kurzu genealogie s panem Radkem Zimou, za jeho trpělivost a vstřícnost.

Rudolf Wolf

Dobrý den. Chci poděkovat panu Radku Zimovi za zajímavé vedení kurzu genealogie. Paní Heleně Voldánové z České heraldické a genealogické společnosti za skutečně zajímavou, poutavou a současně pro nás přínosnou tříhodinovou přednášku. Dozvěděli jsme se mnoho o velmi specializovaných možnostech, jak se dopátrat svých předků. Oběma jmenovaným ještě jednou díky.

Letní tábor Opárno

Opožděně bych chtěla poděkovat paní Pochmanové za organizaci LT v Opárenském mlýně ve dnech 4-11.8. Moje dcera Liduška Šochová se vrátila naprosto spokojená.

Hana Lukášová

Kurzy pro seniory

Chtěla bych Vám poděkovat za to co děláte pro seniory. Zúčastnila jsem se kurzu genealogie, který vedl pan Radek Zima. Je to velký nadšenec a díky němu jsem si založila rodokmen a zdárně v něm pokračuji. Stejně pěkný přístup k seniorům má i paní Vladimíra Částová u které navštěvuji kurz internetu. Nejen že nás naučila zacházet s počítačem, ale při každé lekci nás překvapila něčím praktickým a zajímavým. Stejně příjemný pocit jsem měla, když jsem se zajímala o Angličtinu. Paní Pochmanová byla velmi milá a ochotná a lektorka paní Dana Vondrušková, která vede začátečníky, ta to s námi umí.Nejen vykládá a učí, ale hlavně chválí a chválí a to pak má každý hned větší chuť do další práce.Kurs digitální fotografie vede pan Zdeněk Chytil. Už jenom dívat se na jeho fotografie, které nám posílá je zážitek a každá jeho lekce, ať už v učebně nebo v přírodě, je pro nás velkým přínosem a poučením. Tedy ještě jednou vřelý dík a přání hodně úspěchů do další práce.

genealogie pro seniory

Chtěla bych poděkovat panu Radku Zimovi za velice pěkně vedený kurz genealogie pro seniory, je to nejen můj názor, ale i všech ostatních účastnic kurzu.

Jindřiška Náprstková

Vystoupení kroužků kytar

Vážení,
 dovolte, abychom poděkovali za Labyrintské hudební vystoupení dětí pod
 vedením Jaroslava Černuckého, které osvěžilo setkání Pátečníků, konané
 na počest 95.výročí vzniku Československa, dne 28.10.2013 v Muzeu TGM v
 Lánech. Všem nezištně vystupujícím účinkujícím tímto děkuji.
 
s přátelským pozdravem
 Karel Huněk

Seminář pro knihovníky

Velice děkuji báječným lektorkám Janě Hromasové a Vendy Pochmanové za inspirující seminář pro knihovníky. Již poněkolikáté jsme se setkali v příjemném prostředí Labyrintu s milými výtvarnicemi. Děkuji jim oběma i Evě Bezouškové za starostlivou organizaci. Mějte se moc pěkně, Eva Šenfeldová

 

Strachkros 2. 11. 2013

Včera jsem se zúčastnila se svými malými dětmi STRACHKROSU a byli jsme úplně nadšení! Děti ani večer nemohly usnout, jaký to byl pozitivní zážitek. Kdo chtěl zažít smích, silné emoce okořeněné troškou strachu a nádheru skupinky dětí s lampióny, odrážejícími se v noční hladině rybníka, no romantika jako blázen, k tomu strašidelná strašidla (vidět sekeru v noci v lese bylo i na maminku trochu moc silné kafe), hodná hudební strašidla, romantická paní vodníková na Bažantnici, tak tam musí příští rok znovu!!! A my určitě půjdeme.
Navíc děti byly nadšené z doslova luxusního maxipexesa. Jsem moc ráda, že máme na Kladně organizaci, která dětem kromě nevšedních zážitků otevírá dvířka do světa citového-kulturního vnímání a k porozumění umělecky ztvárněných děl, což je v dnešní době laciného nevkusného konzumu práce přímo řeholnická. Kdo viděl pexeso, mě chápe.
Moc Vám děkuji za skvěle odvedenou práci.
Lenka Nováková z Kladna.

 

Libušín II

Rádi bychom poděkovali paní Ivaně Peštové a celému jejímu týmu za pěkně připravený tábor pro děti Libušín II. Děti přijely velmi nadšené z programu a organizace celého tábora. Děkujeme!!! Jitka Albrechtová

MÚZY POD HRADEM - BUBEN I

Ráda bych poděkovala celému kolektivu pod vedením paní Václavy Pochmanové za báječný tábor MÚZY POD HRADEM - BUBEN I. Dcera jela na tábor poprvé a přijela nadšená a plná zážitků. Výrobky, které na táboře společně tvořili, jsme pak doma pro velký ohlas vyráběli ještě jednou. Takže vám patří velké díky!!! Štěpánka Kvardová

Libušín I

Vážená paní Peštová, ráda bych vám poděkovala za příjemný pobyt na tábože Libušín I. Dcery přijely nadšené, spokojené s přáním odjet na tento tábor opět za rok, za to vám patří náš velký dík!!! Přejeme vám mnoho sil do další práce, a ještě spoustu takových skvělých akcí pod vaším vedením. Hezký den, Plasovi.

 

8. - 12. 7. Asterix a Obelix v Labyrintu

Dobrý den paní Jano,
chtěla bych moc za naše děti Jakuba a Štěpána poděkovat, za úžasný týden v Labyrintu. Kluci byli nadšení a určitě se budeme těšit na příští rok a letos ještě na tábor v Libušíně.
Velmi děkujeme a přeje krásné prázdniny
Petra a Pavel Modrochovi 

DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 29.4.2013

Dobrý den,

děkujeme za výuku dnešní dopravní výchovy. Moc se nám Váš přístup líbil a děti odcházely nadšené a spokojené. Nakonec i to počasí nám přálo, takže jsme si všichni užili pěkný den.

Zdraví Vás děti ze ZŠ, Kladno, Pařížská 2249, třída IV. (3., 4.), třídní učitelka: Bc. Michaela Mottlová a asistentka: p. Iva Maříková

DOŠLO E - MAILEM 30. 4. 2013

VÁNOČNÍ INSPIRACE V LABYRINTU - 7.11.2013

Dobrý den,

chci touto cestou poděkovat za báječný seminář rukodělných činností, který pro knihovníky Středočeského kraje připravily pracovnice Labyrintu. Milé a vstřícné lektroky, příjemné prostředí, skvělé nápady ... Díky vám.

došlo do vzkazníku na naše www 21. 11. 2012

TÁBOR LIBUŠÍN 20. - 24. 8. 2012

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, kde bych našla fotografie z tábora Libušín (termín 20.8.-24.8).

Zároveň bych ráda poděkovala Všem zaměstnancům a dobrovolníkům, kteří se podíleli na chodu tábora. Syn přijel už druhým rokem nadšený. Určitě se uvidíme i příští rok.

Děkuji moc a přeji hodně úspěchů.

Vlčková

došlo do vzkazníku na naše www 30. 8. 2012

DOBRÝ DEN,

RÁDI BYCHOM PODĚKOVALI VŠEM PRACOVNÍKŮM LABYRINTU, KTEŘÍ PŘIPRAVILI TÁBOR LIBUŠÍN 1. 20.8.-24.8.2012 POD VEDENÍM PANÍ IVANY PEŠTOVÉ. NAŠE DCERA PŘIJELA NADŠENÁ, PLNÁ ZÁŽITKŮ A NOVÝCH KAMARÁDŮ!!!!JEN TAK DÁL, NENÍ MNOHO TAKOVÝCH SCHOPNÝCH NADŠENCŮ, KTEŘÍ RÁDI A KOMPETENTNĚ PRACUJÍ S DĚTMI.

DO BUDOUCNA PŘEJI HODNĚ ENERGIE PRO VAŠI PRÁCI A ŮSPĚCHŮ, ABY OD VÁS ODCHÁZELY DĚTI SPOKOJENÉ, JAKO DOSUD!

!!!DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SETKÁNÍ!!!

PLASOVI

došlo do vzkazníku na naše www 24. 8. 2012

DRAKYÁDA

Dobrý večer,

posílám Vám slíbené fotografie z nedělní akce. Udělala jsem toho víc, abyste si mohla vybrat, co se Vám bude hodit.

Přeji Vám hodně takových zdařilých akcí, pro naše děti.

S pozdravem

Valešová Dagmar, Kladno

došlo e - mailem 15. 11. 2011

JEZDECKÝ TÁBOR

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za hezký týden na koňském táboře v Libušíně , kterého se zúčastnila dcera Sandra. Já sama děkuji za fotky paní Loučanské. Příští rok se hlásíme opět.

došlo do vzkazníku na naše www 15. 11. 2011

METODICKÝ SEMINÁŘ

Dobrý den,

za pracovnice z dětských oddělení knihoven Středočeského kraje vám děkuji za vzornou profesionální přípravu a perfektní a pohotové vedení rukodělného semináře.

Děkuji vám a přeji jen samé spokojené klienty.

došlo do vzkazníku na naše www 8. 11. 2011

SOUTĚŽE MŠMT

Vážený pane řediteli, vážená paní Sandevová, vážený pane Zimo,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci krajského kola Atletického čtyřboje žáků ZŠ speciálních a praktických. Zejména pak za ochotu se do této akce bez předchozích zkušeností vůbec pustit. Dle vyjádření pan Štochla (viz níže) proběhlo krajské kolo bez problémů a mě nezbývá než poděkovat a pogratulovat k hladkému průběhu celého kola.

Po ukončení jarních kol soutěží bych chtěla poděkovat též panu Zimovi a paní Sandevové, kteří se role „hlavního pořadatele“ krajských kol vědomostních olympiád zhostili opravdu zodpovědně a díky jim a jejich dalším spolupracovníkům proběhla okresní i krajská kola pod jejich patronací bez problémů.

Děkuji a těším se na další vynikající spolupráci při organizaci podzimních kol soutěží.

S pozdravem Lenka Škopová

Dobrý den.

Paní Škopová, děkuji Vám za pomoc při konání KK atletického čtyřboje žáků ZŠ praktických.

Krajské kolo v Kladně proběhlo v příjemném prostředí za pěkného počasí a organizačně bez chyby.

Labyrint - SVČVS Kladno, paní Částová, pan Zima a jejich pomocníci a rozhodčí se úkolu zhostili výborně a myslím, že mohu říci, že i všichni účastníci byli spokojeni.

S pozdravem, Bc. Václav Štochl

došlo e - mailem 25. 5. 2011 ze Středočeského kraje, odboru školství a sportu

HASIČSKÁ SOUTĚŽ

HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE

mjr. Ing. René Mildorf

vedoucí odd. ochrany a přípravy obyvatel

vrchní komisař

Kladno 18. května 2011

Vážený pane doktore,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám i všem pracovníkům Labyrintu a zejména paní Janě Hahnové za spolupráci na organizování třetího ročníku „Velké hasičské soutěže“ dne 11. května 2011. Soutěž byla výborně připravena a proběhla na vysoké úrovni. Zaznamenali jsme velmi kladný ohlas ze strany žáků (soutěžících) i jejich pedagogů.

Těšíme se na další spolupráci mezi Labyrintem a Hasičským záchranným sborem Středočeského kraje.

VELIKONOČNÍ PATCHWORK

Dobrý den,

děkuji za hezký kurz velikonočního patchworku. Hlásím, že dílo je dokončeno - viz. foto.

Olga Kačenková

došlo e - mailem 11. 4. 2011

ZPRAVODAJSTVÍ NA WWW.KLADNODNES.CZ

Kladenské středisko volného času vzdělávání a služeb Labyrint včera za účasti náměstka hejtmana Ing. Marcela Hrabě oslavilo 20.výročí svého vzniku.

Tato příspěvková organizace Středočeského kraje vyplňuje svými aktivitami volný čas především kladenským dětem a to všech věkových kategorií vč.dětí předškolního věku.

Celkem ročně navštíví toto středisko kolem 34 000 lidí a z toho pravidelné kroužky navštěvuje přibližně 1200 lidí z Kladenska a okolí.

Labyrint nabízí dětem bohatý program po celý rok včetně školních prázdnin, kdy organizují letní tábory. Děti zde mohou navštěvovat kroužky umělecké, technické, vzdělávací i sportovní. Své dovednosti pak mohou předvést na soutěžích nejen celorepublikových, ale i celosvětových. V obou případech jsou reprezentanti Labyrintu úspěšní.

Náměstek Hrabě jednal s ředitelem Labyrintu o budoucnosti a plánech tohoto střediska a přislíbil další podporu Středočeského kraje, protože kraj i středisko by nadále rádi podporovali děti v jejich aktivní mimoškolní činnosti, která je zde velmi pestrá.

Zdroj: kr-stredocesky.cz

JEZDECKÝ TÁBOR LIBUŠÍN

Dobrý den,

díky za dobrou organizaci tábora v Libušíně na koních v srpnu. Dcera přijela nadšená, moc se jí tam líbilo. Všichni byli moc príma, příští rok pojede určitě znovu.

Moc díky Jitka a Lucka Strakovi

došlo do vzkazníku na naše www 4. 9. 2010

LETNÍ TÁBOR HŘÍBĚCÍ

Dobrý den paní Modrová,

letošní léto absolvovala má dcera svůj první tábor. Tímto bych chtěla velice poděkovat všem, kteří se starali o děti na táboře ve Hříběcím. Podle mého názoru je pro dítě první (dobrá) zkušenost s táborem velice důležitá (já osobně měla bohužel zkušenost špatnou). Na táboře se jí velice líbilo a příští rok chce jet znovu.

Ještě jednou velice děkuji.

Marcela Hořínková

došlo e - mailem 25. 8. 2010

VELKÁ HASIČSKÁ SOUTĚŽ

Vážený pane doktore,

chtěl bych Vám i všem pracovníkům Labyrintu poděkovat za spolupráci při organizování Velké hasičské soutěže, která se konala dne 26. 5. 2010.

Zejména bych chtěl ocenit skvělé organizační schopnosti paní Jany Hahnové, díky níž proběhla soutěž na vysoké úrovni.

Těším se, že se Velká hasičská soutěž stane tradicí a vyvrcholením spolupráce mezi Labyrintem a Hasičským záchranným sborem Středočeského kraje.

S pozdravem
mjr. Ing. René Mildorf
vedoucí oddělení ochrany a přípravy obyvatelstva, vrchní komisař
HZS Středočeského kraje, Krajské ředitelství

došlo e - mailem p. řediteli 11. 6. 2010

PODĚKOVÁNÍ 7. ZŠ

Milá paní Krausová,

v příloze Vám posíláme zprávu o naší návštěvě v České televizi a fotografie, které jsme tam pořídili.

Moc Vám děkujeme za tuto báječnou cenu pro vítěze, moc jsme si to užili.

Za všechny děti i učitelky zdraví D. Háchová

Zpráva o návštěvě

EXKURZE ČESKÁ TELEVIZE PRAHA

26. 5. si nejpilnější sběrači hliníku jeli "vybrat" svou výhru: prohlédnout si Českou televizi. Samozřejmě jsme nemohli vidět všechno, vždyť v budovách ČT je 40 km chodeb a plocha všech prostor odpovídá velikosti 34 fotbalových hřišť. Pracuje tam 1700 zaměstnanců.

Nejdřív jsme se pochlubili, které pořady v ČT sledujeme, pak nám promítli film o všem, co tvoří zázemí ČT. Prohlédli jsme si veliký model celé rozsáhlé budovy (jedna budova vypadá jako rohlík a také se jí tak říká, v jiné části má ČT vlastní hasiče).

Prošli jsme si studia, ve kterých se připravují pořady ČT a mohli jsme chvíli sledovat natáčení Hřiště 7. To byl veliký zážitek, pánové Jiří Lábus a Ota Jirák seděli hned vedle nás, mluvili hlasy Jů a Hele, viděli jsme i černě oblečené loutkoherce, kteří vodí Mufa i jeho kamarády a v televizi nejsou vůbec vidět. Také jsme viděli Mufovo vysvědčení, má na něm obrovskou 5.

V jiném studiu jsme si zkusili práci s kamerou, mohli jsme si vyzkoušet pohádkové kostýmy. Někteří z nás se vyfotili s Lucií Vondráčkovou.

Bylo to prima!

došlo e - mailem 1. 6. 2010

STŘÍBRNÁ ZEMĚKOULE - SOUTĚŽ KE DNI ZEMĚ

7. základní škola Kladno vyhrála vaši bezvadnou soutěž ke Dni Země. Chtěla bych ještě jednou poděkovat paní Evě Bezouškové za naprosto úžasnou 1. cenu. Všechny děti soutěžily především proto, že jsme zapálení ekologové, ony vlastně ani nevěděly, že nějaká cena bude, jako odměnu braly už to báječné odpoledne u vás, ale návštěva České televize, to je prostě "bomba"! Určitě vám napíšeme, jaké to bylo, pošleme i fotografie, už teď začínáme sbírat hliník na příští rok a ještě jednou MOC DĚKUJEME!

Za celou školu D. Háchová

došlo e - mailem 29. 4. 2010

MATEMATICKÝ KLOKAN

Vážený pane Zimo,

děkuji Vám za zaslané materiály k MaO, mat. klok. a biologii a ještě jednou Vám děkuji za Vaší vstřícnost při řešení problémů s organizací klokana pro okres PZ. Velmi si Vašeho rozhodnutí vážím.

Hezký den

Mgr. Lenka Škopová, Odbor školství a sportu Krajský úřad - Středočeský kraj

došlo e - mailem 16. 4. 2010

JARNÍ ŠLÁPOTA

Poděkování za krásnou procházku okolím Žehrovic

Vážená paní Bezoušková,

ještě jednou velmi děkuji za krásné dopoledne ve Vaší společnosti.

S poděkováním a přáním krásného dne

Šárka Třísková

došlo e - mailem 10. 4. 2010

Dobrý den,

zásílám vám pár fotek ze včerejší vycházky. Děkujeme za ukázání nového místa v našem okolí a příjemně strávený čas.

Olga Kačenková

došlo e - mailem 11. 4. 2010

PODĚKOVÁNÍ

Vážení přátelé,

tímto vám chci poděkovat za bezproblémové poskytnutí Vašich prostor pro spolupráci mezi francouzskými a českými dětmi. Přispěli jste tak k zdárné práci na společném projektu, jenž se týká tématu 2. světové války.

Spolupráce s Vámi byla milá a harmonická, cítili jsme se u Vás velmi dobře a doufáme, že i Vy jste s námi byli spokojeni.

Díky!

Na další spolupráci se těší,

Mgr. Jiří Homola.

došlo e - mailem 2. 4. 2010

HRY BEZ HRANIC

No Vy jste fakt skvělá. Moc děkujeme.

Zároveň bych vám všem jménem naší školy chtěla poděkovat za skvělou organizaci, vynikající atmosféru, krásné odměny a vůbec za dobrý nápad, že Hry bez hranic vznikly a stále se konají. Takových akcí pro speciální školy moc není. Děkuji.

Lenka Šípková - zást.ředitele školy Korálek Kladno

došlo e - mailem naší hlavní garantce akce Vlaďce Částové 14. 3. 2010

VELKÁ DĚTSKÁ KARNEVALOVÁ VESELICE

Dobrý večer.

Chtěla bych pochválit moc hezký a vydařený karneval, který pořádal Labyrint v restauraci U Zlatého selátka.

Děkujeme

Milena Nyklesová

došlo do vzkazníku na naše www 20. 2. 2010

LEDOVÁ PRAHA

Dobrý den,

děkujeme za pěkně prožitý den v "Ledové Praze". Děti byly velmi nadšené.

Zímová

došlo e - mailem dne 4. 2. 2010

NAROZENINY LABYRINTU

Dobrý den všem zaměstnancům v Labyrintu!

Dneska jsem byla na Dnu otevřených dětí v Kladně a byla jsem velmi mile překvapena. Do Kladna mě táhla profesní zvědavost, Vaše reklama na internetových stránkách /jsem vedoucí vychovatelka školní družiny v ZŠ Rudná/ a také mé 3 děti. Všichni jsme prošli 10 zemí a na každém stanovišti jsme objevili něco nového. Nejvíce bodovala zahrada / sportovní aktivity/ a počítače. A co potom sladké odměny a dárečky. Moc děkujeme. Profesně jsem také uspěla, velmi vstřícná byla paní Zdvihalová hned u vchodu a paní Hromasová na zahradě. Mám dokonce kontakty a vím, že až se budu rozhodovat pro volnočasovou aktivitu do naší družiny, určitě Vás /Labyrint/ ráda oslovím. Ještě jednou díky.

Ryšavá Marcela, e-mail: rysava@zsrudna.cz

došlo e - mailem dne 2. 10. 2009

POTÁBOROVÝ SRAZ ÚČASTNÍKŮ LETNÍHO TÁBORA BUDY 2009

Vážená paní Sandevová,

potvrzuji, že Anetka na sraz ráda dorazí. Na táboře se jí moc líbilo.

S pozdravem Markéta Schveinertová

došlo e - mailem dne 17. 9. 2009 jako odpověď na pozvání táborníků na Potáborový sraz

ZÁJEZD DO DIVADLA NA FIDLOVAČCE

Vážený pane řediteli!

Včera jsme se s manželem zúčastnili dopoledního zájezdu do Prahy do Divadla Na Fidlovačce. To byl výborný nápad seniorům nabídnout dopolední představení v pražském divadle a ještě s dopravou! Představení bylo perfektní, rovněž tak organizace výletu i řidičské schopnosti paní Mgr. Loučanské. Věřím, že se uskuteční další takový zájezd a nemuselo by být jenom divadlo. Co třeba koncert? Nebo výstava? Už teď se těšíme na Vaši další nabídku a doufáme, že se budeme moci zúčastnit.

Ještě jednou děkujeme za hezký zážitek a přejeme celému Labyrintu hodně úspěchů a pevné zdraví.

Senioři Ivana a Milan Soběslavský

došlo e - mailem panu řediteli dne 10. 9. 2009

Zúčastníli jsme se zájezdu do divadla Na Fidlovačce na představení V korzetu pro tetu, organizovaného paní Loučanskou. Děkujeme za krásný zážitek, dobrou organizaci. A těšíme se na další podobnou spolupráci.

Eva Peštová

došlo do vzkazníku na naše www 10. 9. 2009

JEDNODENNÍ POBYTOVÉ AKCE

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat, že děláte tak krásné programy a zájmové kroužky. Náš syn Péťa navštěvoval 14 dní Váš Labyrint a to jednodenní pobytové akce, které pořádala paní Jana Hahnová s pomocí velmi šikovných děvčat a výbornou kuchařkou. Syn byl velmi nadšený a my také. Opravdu moc děkujeme a přejeme mnoho dalších krásných a úspěšných akcí.

manželé Hajných

došlo do vzkazníku na naše www 14. 8. 2009

KŘIVOKLÁT - BUDY

Vážená paní Sandevová,

moc Vám děkuji za svého syna Michala Kolihu, který se zůčastnil Vašeho tábora na Křivoklátě. Byl velmi spokojený, přijel nadšený a pobyt se mu líbil. Děkuji, že pořádáte takovéto pobyty, kde děti jen nehrají hry, ale formou výletů se podívají na nová místa a dozví se zajímavé informace.

Přeji Vám co nejvíce spokojených rodičů a hlavně dětí.

Příjemné prázdniny!

Jitka Kolihová

odborný referent kontraktace zdravotní péče

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE

došlo e - mailem hlavní vedoucí, Š. Sandevové

DEN DĚTÍ 2009

Velice děkuji za velice hezký Den dětí a moc se mi líbilo video.

Karel Volf

došlo do vzkazníku na naše www 3. 6. 2009

HASIČSKÁ SOUTĚŽ

Vážený pane doktore,

chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat všem pracovníkům Labyrintu, zejména paní Janě Hahnové, za spolupráci na Velké hasičské soutěži, která se konala dne 13. 5. 2009. Organizační zajištění, zázemí a pomůcky pro soutěž byly velmi dobře připraveny a samotný průběh soutěže byl, z mého pohledu, zvládnut na velice dobré úrovni.

Těším se na další spolupráci a jsem s pozdravem
plk. Ing. Jan Ryšavý, náměstek krajského ředitele, vrchní rada.

došlo poštou panu řediteli dne 3. června 2009

 

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za možnost zúčastnit se dopoledne
s Karlem Ohníkem. Tato preventivně výchovná akce pro děti v oblasti požární ochrany byla velmi pěkně připravená a zorganizovaná. Moc vám fandím a do další práce přeji hodně elánu.

Jana Veselá

došlo do vzkazníku na naše www 15. 5. 2009

JARNÍ KVÍTEK

Dobrý den. Chtěla bych pochválit vystoupení dětí v divadle Lampion. Bylo to moc hezké a děti předškolního věku byly moc roztomilé. Musím velice pochválit "paní učitelky"! Pokud budete mít zájem o pár fotografií z dopoledního představení, ráda pošlu na váš e - mail.

S pozdravem Milena Nyklesová

došlo do vzkazníku na naše www 30. 3. 2009

REPREZENTAČNÍ PLES LABYRINTU

Dobrý den. Musím vám velice pochválit letošní reprezentační ples Labyrintu. Kapela hrála opravdu úžasně. Moc jsme se bavili. Děkujeme.

Milena Nyklesová

došlo do vzkazníku na naše www stránky 6. 3. 2009

 

Ples byl moc super a kapela výborná.

Jan Korecký

došlo do vzkazníku na naše www stránky 1. 3. 2009

MIKULÁŠSKÉ POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE

Dobrý den,

děkujeme za krásné Mikulášské pohádkové odpoledne v Domě kultury na Sítné. Moc se Vám to povedlo, Váša byl nadšen, soutěže prošel několikrát a už se těší na příště. Ještě jednou dík za pěkně prožitý podvečer.

Pavla a Váša Čermákovi

došlo do vzkazníku na naše www stránky 3. 12. 2008

PROJEKT ŠANCE

Vážení,

děkujeme Vám, za Vaši pomoc a podporu při realizaci sbírky Projekt Šance, o.s. S úctou za Projekt Šance, o. s.

Ing. Jiří Kubíček

došlo e - mailem dne 11. 11. 2008

II.ROČNÍK FOTBALOVÉHO TURNAJE FAIR PLAY PROTI NÁSILÍ

Vážená paní,

dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za Vaši spolupráci a podporu při realizaci II. ročníku fotbalového turnaje s názvem „Fair play proti násilí“. Turnaj proběhl velmi zdařile a splnil svou funkci.

Závěrečná zpráva a několik fotografií je zveřejněno na našich webových stránkách pod následujícími odkazy:

http://www.kr-stredocesky.cz/portal/odbory/skolstvi/prevence/

http://www.kr-stredocesky.cz/portal

Krátký článek o průběhu akce bude též zveřejněn ve Středočeských listech.

Děkujeme a těšíme se na možnou vzájemnou spolupráci při III. ročníku fotbalového turnaje, který se s největší pravděpodobností uskuteční příští rok v Příbrami.

S pozdravem

Mgr. Danuše Netolická - vedoucí oddělení mládeže a sportu Krajský úřad - Středočeský kraj

došlo e - mailem naší hlavní garantce akce Evě Bezouškové 15. 10. 2008

CELODENNÍ PRÁZDNINOVÉ POBYTY

Vážený,

chtěla bych touto cestou poděkovat za akce, které pořádáte pro děti v Kladně a to zejména celodenní pobyty. Můj syn se v letošním roce zúčastnil termínů od 7. do 11. 7. 2008 (u paní Kratochvílové) a od 21. do 25. 7. 2008 (u paní Hahnové) celodenních pobytových akcí a byl velmi nadšen, (doslova řekl, že by tam chodil alespoň měsíc) - pestrost programu, přístup Vašich zaměstnanců atd. S Labyrintem mám velmi dobré zkušenosti i během školního roku, kdy syn navštěvuje již několikátý rok florbal a ten je také výborný a mnoho dalších akcí.

Věřím, že s úrovní s jakou Vaši zaměstnanci pracují se budeme i v následujících létech setkávat. Chtěla bych ještě jednou poděkovat paní Kratochvílové a paní Hahnové za super dva týdny.

S pozdravem Řeháková Květa, Čechova 1497 Kladno

došlo e - mailem panu řediteli 1. 9. 2008

VERNISÁŽ MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ VÝTVARNÉ VÝSTAVY LIDICE

Vážená paní Bezoušková,

chtěla bych Vám a Vašim spolupracovníkům, (s mírným zpožděním způsobeným časovým vypětím před pietní vzpomínkou zde v Lidicích), upřímně poděkovat za Vaši perfektní spolupráci při vernisáži Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 28. 5. 2008. Jsem ráda, že jsem mohla zažít spolupráci s Vámi, která proběhla bez problémů a i díky Vašemu přispění se akce všem líbila. Pro radost posílám pár fotografií.

Ještě jednou děkuji a těším se na spolupráci při dalším ročníku.

S pozdravem Ivona Kasalická, Lidická galerie.

došlo e - mailem 16. 6. 2008

SEMINÁŘ PRO KNIHOVNICE

Velmi děkujeme všem pracovnicím Labyrintu, které připravily seminář pro knihovnice z dětských oddělení. Byl to opravdu příjemně a užitěčně strávený čas. Jsou u vás skutečné profesionálky a příjemné dámy.

Eva Šenfeldová Středočeská vědecká knihovna v Kladně

přišlo Vzkazníkem 10. 3. 2008

MODELÁŘSKÁ VÝSTAVA

Letos jsem již posedmé navštívila modelářskou výstavu, která se jako tradičně konala v tělocvičně Střední průmyslové školy Kladno. Opět jsem měla možnost obdivovat titěrnou a precizní práci modelářů a poslechnout si, s jakým zaujetím dovedou o svých výtvorech vyprávět. Každým rokem se tu objeví nová letadla
v zajímavých barevných kombinacích a krásné lodě, historické i současné. Velmi pěkná je sbírka autobusů, od těch nejstarších až po nejmodernější. Zde se také vždy ráda zastavím a zavzpomínám, s čím jsem jezdila jako malá. Za podívání stojí také model železnice s krásnou krajinou. Velkým zážitkem je, když modeláři vezmou vysílačky a předvedou, s jakou přesností ovládají svá letadla a vrtulníky. Tuto výstavu by měli určitě navštívit všichni správní kluci a možná by se modelařina stala i jejich koníčkem, tak jako je tomu u mého patnáctiletého syna, který se této zálibě věnuje už osm let a díky tomu tr&aa

&n

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI