Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Starší výsledky

2011/2012

VÝSLEDKY ROKU 2015/2016

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

Výsledková listina OK ČJ - I. kat. 2016

Výsledková listina OK ČJ - II. kat. 2016

Postup KK OČJ - I. kat. 2016

Výsledková listina KK OČJ - I. kat. 2016

Postup KK OČJ - II. kat. 2016

Výsledková listina KK OČJ - II. kat. 2016

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

Výsledková listina OK AJ I.A, I.B, II.A, II.B 2016 okres Kladno

Výsledková listina OK AJ I.B, II.B 2016 okres Praha-západ

Výsledková listina OK AJ III.A 2016 okres Kladno

Výsledková listina OK AJ III.A 2016 okres Praha-západ

Výsledková listina KK AJ II.A, II.B, II.C 2016

Výsledková listina KK AJ III.A, III.B 2016

SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

Výsledková listina OK NJ - I.A, II.A 2016 okres Kladno

Výsledková listina OK NJ - I.A, II.B 2016 okres Praha-západ

Výsledková listina OK NJ III.A 2016

Výsledková listina KK NJ II.A, II.B, II.C 2016

Výsledková listina KK NJ III.A, III.B 2016

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledky OK BiO 2016 kat.D

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK DějO 2016 - okres Kladno

Výsledková listina OK DějO 2016 - okres Praha západ

Výsledková listina KK DěO 2016

Postup celostátní kolo DěO 2016

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina ChO kat. D 2015-16 Kladno

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK MO Z5 Kladno 2015-2016

Výsledková listina OK MO Z9 Kladno 2015-2016

Výsledková listina OK MO Z6 Kladno 2015-2016

Výsledková listina OK MO Z7 Kladno 2015-2016

Výsledková listina OK MO Z8 Kladno 2015-2016

Seznam postupujících do Krajského kola MO

Výsledková listina KK MO Z9 2015-2016

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

MATEMATICKÝ KLOKAN

Výsledková listina okresního kola zeměpisné olympiády A

Výsledková listina okresního kola zeměpisné olympiády B

Výsledková listina okresního kola zeměpisné olympiády C

Výsledková listina okresního kola zeměpisné olympiády D

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Výsledky přírodovědného klokana v okrese Kladno ve školním roce 2015-2016

Výsledky přírodovědného klokana v okrese Praha západ ve školním roce 2015-2016

pythagoriáda

Výsledková listina Pythagoriada 5. třída 2016

Výsledková listina Pythagoriáda 6. třída 2016

Výsledková listina Pythagoriada 7. třída 2016

Výsledková listina Pythagoriada 8. třída 2016

 

VÝSLEDKY ROKU 2014/2015

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

Výsledková listina OK ČJ - I.kat. 2015

Výsledková listina OK ČJ - II.kat. 2015

Výsledková listina KK OČJ - I.kat. 2015

Výsledková listina KK OČJ - II.kat. 2015

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

Výsledková listina OK AJ I.A, I.B, II.A, II.B 2015 - okres Kladno

Výsledková listina OK AJ II.B 2015 - okres Praha západ

Výsledková listina OK AJ III.A okres Kladno

Výsledková listina KK AJ II.A, II.B, II.C - 2015

Výsledková listina KK AJ III.A, III.B  - 2015

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledky ­BiO 2015- Kategorie D

Výsledky ­BiO 2015- Kategorie C

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK DěO 2015 - okres Kladno

Výsledková listina OK DěO 2015 - okres Praha západ

Výsledková listina KK DěO 2015

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina ChO kateg. D 2015 Kladno

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

Matematická olympiáda 2015 OK Kladno Z5

Matematická olympiada 2015 OK Kladno Z9

Matematická olympiáda 2015 OK Kladno Z6

Matematická olympiáda 2015 OK Kladno Z7

Matematická olympiáda 2015 OK Kladno Z8

Výsledková listina KK MO Z9

SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

Výsledková listina OK NJ - I.A, II.A, II.B 2015. okres Kladno

Výsledková listina OK NJ - II.A 2015. okres Praha západ

Výsledková listina OK NJ III.A 2015

Výsledková listina KK NJ II.A, II.B, II.C 2015

Výsledková listina KK NJ III.A, III.B 2015

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

MATEMATICKÝ KLOKAN

Matematický klokan Kladno 2015

Matematický klokan Praha západ 2015

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

PYTHAGORIÁDA

Pythagoriada okres 5. třída

 

VÝSLEDKY ROKU 2013/2014

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

Vysledkova listina OK AJ I.A, II.A, II.B 2014 okres Kladno.xls

Vysledkova listina OK AJ II.B 2014 okres Praha-zapad.xls

Vysledkova listina OK AJ III.A 2014 okres Kladno

Vysledkova listina OK AJ III.A 2014 okres Praha-zapad

 

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA

  Výsledky OK Biologické olympiády kat.C

  Výsledky OK Biologické olympiády kat.D

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

  Výsledková listina OK ČJ - I. kategorie

  Výsledková listina OK ČJ - II. kategorie

  Výsledková listina KK OČJ - I.kat. 2014.xls

  Výsledková listina KK OČJ  - II.kat. 2014.xls

DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA

Vysledkova listina OK DejO 2014 - okres Kladno.xls

Vysledkova listina OK DejO 2014 - okres Praha-zapad.xls

Vysledkova listina KK DejO 2014 

CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK Chemické olympiády okresu Kladno

Výsledková listina OK Chemické olympiády okresu Praha západ

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

Výsledková listina OK kategorie Z5

Výsledková listina OK kategorie Z9

Výsledková listina Ok kategorie Z6

Výsledková listina Ok kategorie Z7

Výsledková listina Ok kategorie Z8

Výsledková listina KK kategorie Z9

SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

vysledkova listina OK NJ - I.A, II.A, II.B 2014. okresKladno.xls

vysledkova listina OK NJ - I.A, II.A 2014. okresPZ.xls

vysledkova listina OK NJ -III.A

Výsledková listina KK NJ II.A, II.B, II.C

Výsledková listina KK NJ III.A, III.B

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

MATEMATICKÝ KLOKAN

Matematický klokan 2014 - okres Kladno.xls

Matematický klokan 2014 - okres Praha západ.xls

 

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Výsledková listina okresu Praha-západ

PYTHAGORIÁDA

Výsledková listina OK kategorie 5. ročník

Výsledková listina OK kategorie 6. ročník

Výsledková listina OK kategorie 7. ročník

Výsledková listina OK kategorie 8. ročník

 

Výsledky roku 2012/2013

Soutěž v anglickém jazyce

Výsledky okresního kola soutěže v AJ - kategorie I.A, II.A, II.B

Výsledky okresního kola soutěže v AJ - kategorie III.A

Výsledky krajského kola olympiády v AJ kategorií III.A a III.B

Výsledky krajského kola olympiády v AJ kategorií II.A, II.B a II.C

Biologická olympiáda

Výsledky okresního kola biologické olympiády kategorie C

Výsledky okresního kola biologické olympiády kategorie D

Olympiáda v českém jazyce

Výsledkova listina OK CJ-I.kat

Výsledkova listina OK CJ-II.kat

Výsledková listina KK českého jazyka

Výsledková listina KK českého jazyka

Dějepisná olympiáda

Výsledky okresního kola Dějepisné olympiády - okres Kladno 

Výsledky okresního kola Dějepisné olympiády - okres Praha-západ 

Výsledky krajského kola Dějepisné olympiády.

Chemická olympiáda

Výsledky okresního kola soutěže v ChO okresu Kladno

Výsledky okresního kola soutěže v ChO okresu Praha západ

Matematická olympiáda

Výsledky okresního kola Matematické olympiády kategorie Z5 

Výsledky okresního kola Matematické olympiády kategorie Z9

Výsledky okresního kola Matematické olympiády kategorie Z6

Výsledky okresního kola Matematické olympiády kategorie Z7

Výsledky okresního kola Matematické olympiády kategorie Z8

Výsledky krajského kola Matematické olympiády kategorie Z9

Soutěž v německém jazyce

Výsledky okresního kola soutěže v NJ - kategorie I.A, II.A

Výsledky okresního kola soutěže v NJ - kategorie III.A

Výsledky krajského kola soutěže v NJ - kategorie II.A, II.B, II.C

Výsledky krajského kola soutěže v NJ - kategorie III.A, III.B

Zeměpisná olympiáda

Výsledky okresního kola soutěže v Zeměpise skupiny A

Výsledky okresního kola soutěže v Zeměpise skupiny B

Výsledky okresního kola soutěže v Zeměpise skupiny C

Výsledky okresního kola soutěže v Zeměpise skupiny D

Matematický klokan

Výsledky okresního kola Matematického klokana z Kladna

Výsledky okresního kola Matematického klokana z Prahy - západ

Přírodovědný klokan

Statistika Kladno

Statistika Praha-západ

Pythagoriáda

Výsledková listina 5. ročník

Výsledková listina 6. ročník

Výsledková listina 7. ročník

Výsledková listina 8. ročník

2010/2011

 

 

Chyba! V databázi nebyly nalezeny žádné záznamy podle parametru 161 doplňku menu.

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři