Labyrint - středisko volného času Kladno

Instagram

slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Co se děje v Labyrintu


POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA TÁBORECH

obrázek

Neváhejte. Mnohé tábory už jsou plně obsazené, nebo na nich zbývá posledních pár volných míst. Pojďte se rychle přihlásit.

Věda zblízka

obrázek

Chcete se dozvědět něco o nejnovějších vědeckých poznatcích a podívat se na vědecká pracoviště, kam byste se normálně nedostali? Přihlaste se do našeho projektu, určeného pro mládež od 13 do 16 let.

ADOPTOVALI JSME ZVÍŘÁTKO

obrázek

Rozhodli jsme se, že v příštím školním roce adoptujeme zvířátko z pražské ZOO. Děkujeme všem, kteří se k nám přidali, ať už příspěvkem za knihy, tak tím, že pro nás sbírali hliník. Během Dne Země účastníci vybírali, které zvířátko budeme adoptovat. Vyhrála roztomilá poloopička z Madagaskaru - Maki trpasličí.

Finále 50. ročníku Atletického čtyřboje

obrázek

Ve středu 16. června se do Kladna sjelo čtrnáct šestičlenných týmů mladých závodníků z celé republiky. Středa pro ně byla ještě odpočinkovým dnem, závodit se začalo až ve čtvrtek na Městském stadionu Sletiště.

Aktuální akce


SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ RYBÁŘSKÝ ÚLOVEK

29.6.2016obrázek

V průběhu od června do konce listopadu můžete posílat fota se svým nejlepším rybářským úlovkem. Soutěž je určena pro rybáře do 15 let. Vyhodnocení proběhne na rybářské soutěži.

MAMUTI V PORCELÁNU

11.7.2016 - 15.7.2016obrázek

Cesta za zrcadlo, s fantazií až do Mlabla. Mnoho bláznivých nápadů a aktivit. Program je doplněn zajímavými besedami a návštěvami kladenských zážitkových atrakcí.

TÁBOR PRO DĚTI S PEJSKY

25.7.2016 - 29.7.2016obrázek

Na tomto táboře se budeme věnovat různým psím sportům (agility, sportovní kynologie, canisterapie, dogtrekking, dogdancing apod.), prohlubování zdravého vztahu dítěte s pejskem, výcviku formou hry a dalším činnostem.

PLÁŽOVÉ SPORTY

1.8.2016 - 5.8.2016obrázek

Děti si vyzkouší různé druhy sportu na písku.

Další aktuality


Jak bylo

Galerie

Labyrint, Kroužky Kladno, Zábava Kladno