Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Vzdělávací programy

Vzdělávací programy Labyrintu - prozkoumejte všechny naše programy nebo se podívejte na ty, které jsme pro vás vybrali.

Podívejte se zde:

Vzdělávací programy pro MŠ
Vzdělávací programy pro 1. st. ZŠ
Vzdělávací programy pro 2. st. ZŠ

Vánoční programy
Vzdělávací programy - jaro 2017
Vzdělávací programy pro ZŠ - podzim 2017

 

Člověk a jeho svět - I. st. ZŠ.

Prevence, Člověk a zdraví, Rozmanitost přírody, Město, kde žijeme, Lidé kolem nás, Lidé a čas, umění a kultura... To jsou oblasti, ze kterých si můžete vybírat výukové programy. Budou probíhat u vás na škole, u nás v Labyrintu, v přírodě nebo ulicích Kladna.

číst více

Člověk a společnost - II. st. ZŠ

Pojďte se naučit, jak správně zacházet s penězi, objevit taje nonverbální komunikace nebo si vyzkoušet teambuilding. Také můžete prozkoumat jak krásné město Praha i Kladno, novinkou je výukový program Po stopách bombardování Kladna.

číst více

Člověk a příroda - II. st. ZŠ.

Ekologické hry spojené s exkurzí do třídírny odpadu nebo příběh vody ze všech úhlů pohledu. Jako novinku jsme pro vás připravili program Česko, vím o něm všecko.

číst více

Umění a kultura - II. st. ZŠ.

Kultura, to je hudba, divadlo i výtvarné umění. Nabízíme výukové programy ze všech oblastí.

číst více

Člověk a zdraví - II. st. ZŠ.

Dozvíme se, jak si přečíst, co nám říká naše tělo, naučíme se základy první pomoci, vyzkoušíme si málo známou kolektivní hru Kin-ball, pomocí verbálního kung-fu se naučíme bránit slovní agresi, v bezpečném prostředí se dozvíme o lidské sexualitě. Novinkou je program plný lanových aktivit.

číst více

Člověk a svět práce - II. st. ZŠ.

Chcete se dozvědět, jak vypadá zákulisí mediálního světa? Pojďte to zjistit.

číst více

Mateřské školy

Zábavnou formou se nejmenší děti dozví, základní informace z oblasti prevence, zdraví nebo přírody. Mohou si také vyzkoušet práci s keramickou dílnou nebo nazdobit medové perníčky.

číst více

Vánoční a velikonoční programy pro ZŠ

Činnosti vhodné speciálně před Vánocemi a Velikonocemi - výroba voňavého betlémku, pečeného i nepečeného cukroví nebo papírových ozdob. Stačí si vybrat a čas do Vánoc uběhne rychleji.

číst více

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři

  

HLAVNÍ PARTNEŘI