Labyrint - středisko volného času Kladno

 Instagram

 
 
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow

Vzkazník + přidat vzkaz

Miroslav Korecký6.9.2017 15:39

gravatar uživatele Miroslav Korecký

Za všechny 3 Korecké taky tlumočím velkou spokojenost - a to přestože nejsme úplně kolektivní typy (já sám byl na táboře naposledy mezi 1. a 2. třídou). Dík za lidský a pohodový přístup a rytmus, jehož zásluhou jsme vše zvládli i s našimi zdravotními omezeními.

Jana Hoffmannová6.9.2017 15:39

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

To jsem moc ráda, že se vám líbilo a musím tě, Míro, pochválit za všechny vedoucí, že přes ty zdravotní potíže dětí jsi to jako táta a chlap zvládl naprosto parádně a doufáme, že se uvidíme zase příští rok ;-)

Libor Ušel3.9.2017 18:30

gravatar uživatele Libor Ušel

Chtěl bych touto cestou poděkovat za super myšlenku a dokonalé provedení \"Táboru tatínků s dětmi\" Já i Natálka jsme si to super užili a už se těšíme na další ročník. Sešla se skvělá parta jak dětí tak i tatínků. Obzvlášť bych chtěl poděkovat vedoucím Janě, Terce, Týně a Davidovi, kteří naplánovali super akce, které byli zajímavé úplně pro všechny. A navíc dokázali zvládnout ego všech tatínků :-) což si myslím že není lehké :-)\nMoc tedy děkuji za super strávený čas plný akce a dobrodružství a za rok se doufám opět uvidíme.

Jana Hoffmannová3.9.2017 18:30

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkujeme moc za pochvalu, velmi si toho ceníme. I my jsme byli jako vedoucí z tábora nadšení. Sami jsme se vašeho ega trošku obávali :-D ale nakonec pohodička, o děti jste se všichni vzorně starali, za což jsem strašně moc vděčná. Ne že bychom to nezvládli jako vedoucí, ale takhle by to mělo být - prostě skvělá parta tatínků i dětí. Už se moc těšíme na příští rok. Navíc jsem již zamluvila termín na 7 dnů ;-)

Michal Štěpán1.9.2017 09:06

gravatar uživatele Michal Štěpán

Tábor pro táty a děti se nám s Klárkou velice líbil a zjistili jsme, že je snad jediný svého druhu v ČR. Proto jsme taky přijeli z větší dálky než ostatní. Organizace byla báječná, kolektiv skvělý. Děkujeme moc a těšíme se na příští ročník.

Jana Hoffmannová1.9.2017 09:06

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkujeme moc za milou zpětnou vazbu, tábor byl super a i my jako vedoucí jsme si ho moc užili a to hlavně díky tak skvělým tatínkům ;-) Příští léto se budeme těšit opět na viděnou.

Pavlina Svatošová31.8.2017 17:18

gravatar uživatele Pavlina Svatošová

Dobrý den, chtěla bych svého syna přihlasit na kroužek bowlingu, je mu 11, mohla bych poprosit na koho se můžu obratit? Předem děkuji Svatošová

katka31.8.2017 17:18

gravatar uživatele katka

Hezký večer, paní Svatošová,bowling má na starosti paní Peštová, ale můžete syna přihlásit i sama. Zde: http://www.labyrint-svc.cz/cz/katalog-krouzku/10-sport/bowling/ Pokud by Vám přihlášení dělalo problém, zavolejte, prosím, do Labyrintu, rádi Vám pomůžeme. Kateřina Vágnerová\n\n

Renata ŠImáčková29.7.2017 09:32

gravatar uživatele Renata ŠImáčková

JEZDECKÝ TÁBOR LIBUŠÍN II.\nDobrý den , ráda bych touto formou poděkovala za svou dceru Vandu paní Alence Loučanské a jejímu TEAMU . Moje dcera Vanda na tábor odjet nechtěla a při odevzdání na táboře i hodně plakala . Když jsem si ji v pátek vyzvedla ( bohužel jsme nemohli Vandu nechat na táboře až do soboty v pátek večer odjížděla se svým tátou na další dovolenou ) Vandu jsem nepoznala . BYLA NADŠENÁ BYLA ÚPLNĚ VEDLE Z PRUBĚHU TÁBORA strašně se jí to líbilo , všechno dopodrobna vyprávěla , ukazovala bylo na ní vidět že se jí tábor opravdu líbil a když jsem se jí zeptala zda by chtěla i příští prázdniny jet na tento bárok BEZ VÁHÁNÍ ŘEKLA , ŽE ANO . Pani Loučanská ještě jednou Vám i ostatním kdo se na chodu táboru podílel musím poděkovat , měla jsem jisté obavy, ale ty jsou tedy pryč a Vanda má zřejmě nádherné vzpomínky , které okamžitě předávala mě, svému tátovi babičce a pak i při odjezdu ostatním dětem s kterými teď bude trávit týden na vodě.\nJEŠTĚ JEDNOU VŠEM MOC DĚKUJI ZA SVOU DCERU. DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI !!!

katka29.7.2017 09:32

gravatar uživatele katka

Vážená paní Šimáčková,\njsme opravdu rádi, že se Vaší dceři na táboře líbilo. Takový vzkaz vždycky mimořádně potěší.\n

Lumír Apeltauer19.5.2017 09:13

gravatar uživatele Lumír Apeltauer

vážení Labyrinti, několikrát jsme se s vnukem zúčastnili vašich akcí, ač jsme z Černošic. Pořádali jsme léta letní tábory, v 2015 jsme pořádyli tábor 34. a by to náš tábor poslední. Stále máme mnoho táborového vybavení a to bychom rádi věnovali, lacino přenechali. Nejlépe se kouknout. Máte zájem ?? Apeltauer Černošice

Ida K.21.4.2017 20:44

gravatar uživatele Ida K.

Dobrý den,\nprosím o info, kdy bude na stránkách katalog kroužků na 17/18.\nDěkuji i

katka21.4.2017 20:44

gravatar uživatele katka

Katalog kroužků bude uveřejněn na začátku srpna 2017.

Renča P.21.3.2017 11:29

gravatar uživatele Renča P.

Chtěla bych poděkovat za kráásný víkend v Londýně, organizace byla výborná a díky nadstandardní ochotě pořadatelek jsme mohli navštívit i památky Londýna a to až do večerních hodin. :-))Děkuji těším se na další zajímavou akci.

Jana Hoffmannová21.3.2017 11:29

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Jsme moc rády, že jste si Londýn užili, budeme se těšit zase někdy na viděnou. Zdraví Janča a Martinka.

Alena H.20.3.2017 21:49

gravatar uživatele Alena H.

Chci moc poděkovat za akci S Labyrintem do Londýna: Po stopách Harryho Pottera. V Londýně jsem nikdy nebyla a spojení s HP se mi zdálo velmi atraktivní. Musím pochválit dokonalou organizaci a zajištění všeho potřebného pro takový výlet/zájezd. Víkend v Londýně se mi moc líbil. :-)

Jana Hoffmannová20.3.2017 21:49

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Alčo, děkuji moc za hezké hodnocení, bylo nám s vámi fajn. Zdraví Janča a Martinka :-)

Věra Provazníková20.3.2017 21:13

gravatar uživatele Věra Provazníková

Díky moc za krásné tři dny v Londýně ! Výlet pro potterovské fanoušky se skvěle vydařil. Dokonce jste zajistily i to,aby nepršelo. ;-)

Jana Hoffmannová20.3.2017 21:13

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Moc děkuji za milá slova, moc jsme si to s vámi v Londýně užili, byli jste super skupina :-). Zdraví Janča a Martinka

Ondra Štáfek21.2.2017 17:33

gravatar uživatele Ondra Štáfek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jste nezapomněli také vyvěsit výsledky z olympiády v AJ - věk. kateg. I.A.\n\nOstatní tam už dlouho jsou, kromě této kategorie. Díky\n\n\nOndra

Kateřina Vágnerová21.2.2017 17:33

gravatar uživatele Kateřina Vágnerová

Hezký den,\nvýsledky jsme vyvěsit nezapomněli, ale v této kategorii se vyskytly problémy, které momentálně řeší porota. Předpokládám, že by se měla vyjádřit někdy v průběhu příštího týdne, pak výsledky zveřejníme.\nKateřina Vágnerová

M.Karesova2.2.2017 09:15

gravatar uživatele M.Karesova

Dobry den,rada bych se zeptala zda organizujete nejake primestske tabory pro deti od peti let na letosni prazdniny? Dekuji M.Karesova

katka2.2.2017 09:15

gravatar uživatele katka

Hezký den, příměstské tábory určitě budeme organizovat a některé z nich budou vhodné i pro předškolní děti. Nabídku příměstských táborů zveřejňujeme vždy až měsíc po táborech pobytových, tedy 1. března. Stejně jako tábory pobytové je zveřejníme na našich stránkách. Kateřina Vágnerová

Kristýna17.1.2017 13:42

gravatar uživatele Kristýna

Na událost "Povánoční nákupy v Primarku" jsem narazila úplně náhodou na FB. Velice se mi líbila založená událost, vše potřebné bylo uvedeno, byl tam i odkaz, kde jsem s potěšením zjistila, že to pořádá právě Labyrint v Kladně. Velice se mi líbila i následná komunikace (e-mailová faktura) a i průběžné informace na stránkách události a pár dní před odjezdem i upozornění a dodatečné informace o odjezdu. Času na nákupy bylo stanoveno dostatek, čas odjezdu a příjezdu byl dodržen. V autobuse LAMER byly i USB zásuvky, takže po celém dni se dal nabít telefon. Děkuji za skvělou organizaci, už nyní se hlásím na příště :)

Jana Hoffmannová17.1.2017 13:42

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkuji za milou pochvalu, moc si toho vážíme a těší nás, že se zájezd tak vydařil. Určitě dáme všem účastníkům vědět, že se zájezd koná znovu, zatím počítáme opět s polovinou ledna roku 2018. Jana Hoffmannová

Kája15.1.2017 23:45

gravatar uživatele Kája

moc děkuji Janče Hoffmannové za zájezd do Drážďanského Primarku :) bylo to super :) spoustu času a dobrá organizace a informovanost :)

Jana Hoffmannová15.1.2017 23:45

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkuji za pochvalu :-)

Zuzaa15.1.2017 23:30

gravatar uživatele Zuzaa

Výlet do Drážďan se mi velice líbíl. Dobrá a rychlá organizace. :-) Je skvělé, že jste dokázali zařídit i zastávku u kostela. Bylo to moc fajn. :-) Velké díky za organizaci a za informace patří Jane Hoffmannove. Příště jedu zase. :-)

Jana Hoffmannová15.1.2017 23:30

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkuji moc za pochvalu. Určitě plánuji jet nejpozději za rok znovu. Jana :-)

Lucka15.1.2017 23:30

gravatar uživatele Lucka

Výlet do Drážďan se nám moocc líbíl.Bylo to moc fajn. Velké díky za organizaci a za informace patří Jane Hoffmannove. Příště jedem zase a další se k nám připojí.

Jana Hoffmannová15.1.2017 23:30

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkuji, budu se těšit na viděnou. Jana Hoffmannová

Jana Hoffmannová15.1.2017 23:30

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkuji, budu se těšit na viděnou. Jana Hoffmannová

Karolina Jindrova4.1.2017 13:35

gravatar uživatele Karolina Jindrova

Dobrý den,nabízím své zkušenosti s dětskými letními tábory :) jezdila jsem sest let jako dite a nyní bych chtela jet jako praktikantka. Zvladam jezdecké i klasicke tábory. Je mi 16 a jsem studentka. Hodil by se mi jeden termín v cervenci a jeden termín v srpnu. Děti miluju a pokud by to bylo mozne chtěla bych spise nějaký kovbojsky či indiánských tabor :) děkuju za odezvu :)

katka4.1.2017 13:35

gravatar uživatele katka

Milá Karolíno, předám Váš vzkaz našim pedagogům, kteří mají na starosti vhodné tábory. Plánovat termíny a druhy táborů budeme v nejbližších týdnech, takže už brzy budeme vědět, co přesně Vám můžeme nabídnout a ozveme se Vám. Kateřina Vágnerová

ty co chtějí brigádu 30.12.2016 15:01

gravatar uživatele ty co chtějí brigádu

ý den, rády bychom vypomáhaly na vašich dětských akcích. Je nám třináct let. Je u vás tato možnost? Předem děkujeme.

katka30.12.2016 15:01

gravatar uživatele katka

Hezký den, velmi nás těší váš zájem, ale třináct let je poměrně málo. Většina pomocníků Labyrintu u nás začíná v patnácti. Pokud ale opravdu chcete, spojte se s paní Ivanou Peštovou (601369384), která má naše pomocníky na starosti. Zkusí se s vámi na nějaké formě spolupráce domluvit. Kateřina Vágnerová

Alena Ficová9.12.2016 12:27

gravatar uživatele Alena Ficová

Dobrý den, uvažujete v příštím školním roce 2017/2018 o zřízení kroužku vybíjené? Marně hledám na internetu v Kladně kroužek pro děti, kde je vybíjená jako samostatný kroužek, nebo je vybíjená alespoň hlavní náplní. Přiznám se, že bych takový kroužek uvítala i pro dospělé, pokud by se našlo víc nadšenců této hry :) S pozdravem Alena Ficová

katka9.12.2016 12:27

gravatar uživatele katka

Hezký den paní Ficová, o kroužku vybíjené jako takovém sice neuvažujeme, nicméně vybíjená je jednou z důležitých součástí kroužku Míčové hry pro dívky, který je určený dívkám od 6 do 11 let. Kroužek běží už od října, ale nebude problém se na něj přihlásit i teď. Má ho na starosti paní Ivana Peštová, 601 369 384, takže pokud budete mít zájem, spojte se s ní.

MILADA STEIDLOVÁ15.11.2016 22:43

gravatar uživatele MILADA STEIDLOVÁ

Děkujeme Janě Hoffmanové a Martině Pochmanové za perfektně připravený výlet do Londýna. Na stupnici od 1 - 10 hodnotíme číslem 10.Vše výborně zorganizováno-letenky, vstupenky, jízdenky na dopravu a skvělé ubytování, které bylo téměř v centru Londýna.K jednotlivým památkám nám byl poskytnut vyčerpávající výklad od Jany a Martiny. Kdy zase někam pojedete? Milada a Vláďa

Jana Hoffmannová15.11.2016 22:43

gravatar uživatele Jana Hoffmannová

Děkujeme za pochvalu, moc jsme si s vámi zájezd užily a už se velmi těšíme na další září, kdy opět plánujeme navštívit nějaké zajímavé evropské město :-). Zdraví Janča a Martinka

Jindřiška náprstková23.9.2016 08:38

gravatar uživatele Jindřiška náprstková

Opět jsme se sešli po prázdninách v Labyrintu a já bych chtěla poděkovat paní Daně Vondruškové, lektorce anglického jazyka, za její vstřícný přístup k nám seniorům.Jindřiška Náprstková.

katka23.9.2016 08:38

gravatar uživatele katka

Opravdu nás těší, že se v Labyrintu líbí i vám, seniorům. Budeme se snažit i nadále pro vás tvořit co nejpestřejší nabídku činností.

1 2 3 4 5
Na stránku:

  ZŘIZOVATEL

MEDIÁLNÍ PARTNEři