Novinky

02.04.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Volná místa

26.03.2019 LETNÍ TÁBORY – VOLNÁ MÍSTA

Zbývá už jen pár míst! Vyberte si v záložce tábory ten svůj a zaregistrujte své děti, co nejdříve.

26.02.2019 Žáci postupující do KK OČJ – I. a II. kat.

Seznam žáků postupujících do KK OČJ – I. a II. kat. najdete v záložce Soutěže MŠMT – Olympiáda v českém jazyce.

30.01.2019 Florbalová liga

Aktuální výsledky labyrintí Florbalové ligy najdete v záložce „Z kroužků“.

29.01.2019 Žáci postupující do KK DěO

Seznam žáků postupujících do KK DěO najdete v záložce Soutěže MŠMT – Dějepisná olympiáda.

Aktuální výsledky labyrintí Florbalové ligy

30.01.2019


Konečné výsledky Florbalové ligy

Gratulujeme vítězům!

 
Celkové pořadí   Zápasy Body Skóre
 Kamenné Žehrovice modří 44 74 133:59
2  Kladno 44 63 101:62
3  Jeleni Unhošť 44 39 76:94
4  Kamenné Žehrovice červení 44 22 39:126
5  Kladno  II. 4 3 9:7
6  Unhošť holky 4 0 7:19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výsledky a rozpis jednotlivých turnajů florbalové ligy

  Rozpis zápasů 13.4.2019 - 8. turnaj Unhošť
9:00 Unhošť 2:3 Kamenné Žehrovice M
9:10 Kladno  2:0 Kamenné Žehrovice Č
9:20 Kamenné Žehrovice Č 1:2 Unhošť
9:30 Kamenné Žehrovice M 4:1 Kladno 
9:40 Kamenné Žehrovice Č 1:3 Kamenné Žehrovice M
9:50 Unhošť 4:1 Kladno 
10:00 Kamenné Žehrovice M 0:4 Unhošť
10:10 Kamenné Žehrovice Č 1:9 Kladno 
10:20 Kladno  1:2n Kamenné Žehrovice M
10:30 Unhošť 3:1 Kamenné Žehrovice Č
10:40 Kamenné Žehrovice M 6:4 Kamenné Žehrovice Č
10:50 Kladno  1:2n Unhošť
 

 



Kanadské bodování hráčů

Kanadské bodování hráčů

 

Tabulka bodování hráčů

  Body Góly Asist Zápasy
1. Štěpán Starý Kamenné Žehrovice modří 79 62 17 44
2. Jonáš Tůma Jeleni Unhošť 34 25 9 14
3. Adam Alföldi Kamenné Žehrovice modří 32 25 7 28
4. Adam Vašíček Kladno 31 25 6 34
5. Michal Klouček Kamenné Žehrovice modří 30 9 21 44
6. František Skalický Kladno 27 20 7 38
7. Jakub Havel Kladno 25 18 7 38
8. Jan Kraus Kladno 22 12 10 40
9. Denis Alföldi Kamenné Žehrovice modří 21 11 10 32
10. Jáchym Pavlíček Jeleni Unhošť 21 10 11 26
11. Dominik Hrdlička Kamenné Žehrovice modří 20 13 7 38
12. Vojta Vrzák Kamenné Žehrovice červení 19 16 3 44
13. Patrik Douda Kamenné Žehrovice modří 19 13 6 34
14. Roman Soukup Jeleni Unhošť 17 15 2 10
15. Šimon Gabriš Kladno 14 12 2 28
16. Matěj Holler Kamenné Žehrovice červení 14 9 5 44
17. Štěpán Procházka Kladno 14 7 7 32
18. Dan Rektorys Jeleni Unhošť 10 6 4 16
19. Adam Procházka Kamenné Žehrovice červení 9 4 5 44
20. Michal Douša Kladno 8 7 1 6
21. Frederik Weiss Jeleni Unhošť 8 7 1 18
22. Jakub Kytka Kamenné Žehrovice červení 8 5 3 44
23. Marian Krucký Kladno 8 3 5 20
24. Dominika Tůmová Jeleni Unhošť 7 4 3 10
25. Albert Rous Kladno 7 4 3 16
26. Radek Besta Jeleni Unhošť 7 4 3 34
27. Antonín Okál Kladno 5 2 3 28
28. Jindřich Šlik Kamenné Žehrovice modří 5 1 4 44
29. Tomáš Aplt Kamenné Žehrovice modří 5 0 5 44
30. Jakub Veselý Jeleni Unhošť 4 3 1 18
31. Adéla Grosová Jeleni Unhošť 4 1 3 38
32. Adam Almer Jeleni Unhošť 3 3 0 18
33. Tereza Bestová Jeleni Unhošť 3 2 1 22
34. Karel Tyll Jeleni Unhošť 3 0 3 10
35. Jakub Bejvl Jeleni Unhošť 2 1 1 22
36. Matyáš Havel Kladno 2 0 2 40
37. Jonáš Matějka Kamenné Žehrovice červení 1 1 0 12
38. Veronika Mejsnarová Jeleni Unhošť 1 1 0 34
39. Radek Bejtr Jeleni Unhošť 1 0 1 4
40. Kryštof Švarc Jeleni Unhošť 1 0 1 16
41. Nela Mráčková Jeleni Unhošť 1 0 1 22
42. Albert Okál Kladno 1 0 1 28
43. Vojtěch Bůžek Kamenné Žehrovice červení 1 0 1 32
44. Matěj Černý Kamenné Žehrovice červení 1 0 1 32
45. Tereza Tyllová Jeleni Unhošť 0 0 0 4
46. Jiří Koula Kamenné Žehrovice červení 0 0 0 10
47. Matěj Taranza Kamenné Žehrovice červení 0 0 0 10
48. Richard Kopečný Jeleni Unhošť 0 0 0 12
49. Jakub Popik Kladno 0 0 0 12