Novinky

08.10.2019 Kryt 51 - útočiště se mění v past!

Rezervace na novou únikovou hru Labyrintu můžete realizovat na uniknetezlabyrintu.cz

06.09.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

Keramická dílna Labyrint se těší na opětovné otevření!

24.08.2021

Keramická  dílna Labyrint se těší na opětovné otevření!

 Již 1. září začíná svou činnost kroužek pro dospělé a v dalších týdnech postupně další kroužky pro všechny věkové skupiny.
Těšíme se í na naše stálé klienty a  jsme  zvědaví a natěšení  na nové zájemce o keramickou tvorbu.
Naše dílna funguje sice již přes 30 let, ale nemusíte se bát, že byste zde narazili na nějaké předpotopní vybavení a zapšklé lektory. Naopak, díky podpoře firmy Lego máme již několik let dílnu zmodernizovanou a neustále se snažíme vylepšovat. Najdete zde výborné nářadí, kvalitní materiál i spoustu inspirace. Rozhodně se nemusíte bát, že nejste dostatečně zruční, v našich kurzech jde především o to, abyste si užili proces tvorby a aby vám u nás bylo dobře.
V letošním školním roce zachováváme naši pestrou nabídku stálých kroužků jako v předešlých letech a k tomu nabízíme i několik nadstavbových kurzů ( kurzy točení na hrnčířském kruhu, kurz  keramické plastiky) a 1 zcela nový kroužek - Keramika pro nejmenší školáky.

Některé kroužky fungují na základě celoročního předplatného, jiné za využití permanentek. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si tu nejvhodnější variantu.