15.05.2019 Brigáda, praxe, zkušenost...

Aktuálně hledáme pomocníky na Den Dětí na Sletišti, který se koná 1. 6. 2019. Odměna 300 Kč. (Občerstvení zajištěno) Pro bližší info volejte Janu 🤙 601 369 386.

02.04.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Volná místa

26.03.2019 LETNÍ TÁBORY – VOLNÁ MÍSTA

Zbývá už jen pár míst! Vyberte si v záložce tábory ten svůj a zaregistrujte své děti, co nejdříve.

30.01.2019 Florbalová liga

Vyhodnocení labyrintí Florbalové ligy najdete v záložce „Z kroužků“.

Keramický víkend s Labyrintem

16.04.2019

Srdečně zveme školy v okolí Kladna k účasti na 12. ročníku prací dětských keramických dílen, které fungují v kladenském regionu.Tato akce je příležitostí ukázat keramiku, která vzniká ve vaší škole, šancí porovnat výsledky práce vašich kroužků s jinými a zároveň možností získat inspiraci pro další tvorbu. Vaši žáci se mohou prezentovat v rámci regionu a na této úrovni předvést svoje úspěchy rodičům a kamarádům.

12. ročník výstavy „Dětská keramika“
s podtitulem „Keramický víkend s Labyrintem“
v prostorách Labyrint – SVČVS Kladno, Arbesova 1187

Čtvrtek 25. dubna od 18 hodin – vernisáž výstavy
Výstava – pátek
 26. až neděle 28. dubna 2019
od 10.00 do 17.00 hodin

Podrobný program výstavy

Výstava trvá 3 dny, není soutěžní a všechny výrobky se opět vrací svým autorům.

Páteční program bývá již tradičně přizpůsoben návštěvám školních kolektivů, při kterém můžete navštívit i naši keramickou dílnu a něco si vyrobit nebo navštívit zázemí dílny. Na výstavu můžete přijít bez ohlášení, práci v dílně je třeba kvůli harmonogramu dohodnout předem. Návštěvníci se mohou individuálně i kolektivně zapojit do malé soutěžní hry, vybírat nejparádnější hrneček, nebo se zúčastnit jiné části bohatého doprovodného programu.

V sobotu a v neděli pořádáme workshopy pro lektory kroužků i pro veřejnost a ve zbylém čase bývá naše keramická dílna volně přístupná k individuální tvorbě návštěvníků.

Návštěva výstavy je určitě vhodným zpestřením výuky, nebo odpolední družiny a příjemným víkendovým programem pro celou rodinu.

Další informace zde: Výstava dětské keramiky info a přihláška