Novinky

08.10.2019 Kryt 51 - útočiště se mění v past!

Rezervace na novou únikovou hru Labyrintu můžete realizovat na uniknetezlabyrintu.cz

06.09.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

KRYT 51

01.10.2019

Nová úniková hra Labyrintu
Kryt 51 – útočiště se mění v past!


Před dvěma sty lety, přesněji 14. listopadu 2081 nastala mezi atomovými mocnostmi krátká válka, jejíž následky však byly pro lidstvo katastrofální. Milióny mrtvých a zcela zničený zemský povrch. Svět, jaký jsme znali, přestal existovat. Několika málo jedincům se s trochou štěstí podařilo přežít ve speciálně upravených protiatomových krytech. V jednom z nich, s číslem 51, se skupince šťastlivců dařilo přežívat několik generací. Nyní ale začínají rapidně ubývat zásoby vody a jídla, vypadla elektřina a přestává fungovat generátor kyslíku. Situace je napjatá…
Nejvyšší čas se vybavit nezbytnými věcmi pro přežití a zkusit své štěstí jinde!
 

 

Jak probíhá úniková hra Kryt 51?

Tvůrci nové post-apokalyptické únikové hry Labyrintu s názvem Kryt 51 se inspirovali kultovními filmy Mad Max a počítačovou hrou Fallout. Děj se odehrává dvě stě let po atomové válce, která zničila planetu. Jste potomci lidí, kterým se podařilo ukrýt ve speciálních krytech. Zázemí, které kryt poskytoval se však začne hroutit a z útočiště se rázem stává past. Nezbývá nic jiného, než kryt neprodleně opustit.
Nebude to ale tak snadné…

 

Kde najdete Kryt 51?

Kryt 51 najdete v Labyrint Klubu Spirála Kladno, Litevská 2720. Hra je určená pro skupinky 2 až 5 osob a nabízí jedinečný zážitek nejen pro fanoušky post-apokalyptického žánru jakéhokoliv věku (Do 15 let s doprovodem dospělé osoby). Prostor se nachází v přízemí budovy klubu a hra probíhá pod stálým dohledem operátora, který dohlíží na bezpečnost účastníků po celou dobu hry. Při hře není dovoleno používat mobilní telefony a cokoli fotit.

 

Cena únikové hry pro skupinu 2 až 5 hráčů je 700 Kč.
Pokyny k platbě najdete na stránkách hry s rezervací.Na ekonomickém oddělení Labyrintu si můžete také zakoupit dárkový voucher.

Rezervace >