09.11.2019 Strachcross

Vydejte se s námi na tradiční noční pochod za strašidly, určený pro všechny věkové kategorie – pro rodiče s dětmi, ale také pro neohrožené teenagery a dospělé. Podrobnosti najdete v záložce AKCE.

15.10.2019 Ukázkové hodiny tance ZDARMA na Spirále

Zveme Vás na ukázkové hodiny tance ZDARMA dne 15.10.2019 od 15.00 do 18.00 hodin - BABY DANCE, STREET DANCE, HIP HOP.

08.10.2019 Kryt 51 - útočiště se mění v past!

Rezervace na novou únikovou hru Labyrintu můžete realizovat na uniknetezlabyrintu.cz

06.09.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

23.08.2019 Přihlašování do kroužků 2019/2020

Nabídku a přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 najdete v záložce KROUŽKY.

Keramický víkend s Labyrintem

16.04.2019

Srdečně zveme školy v okolí Kladna k účasti na 12. ročníku prací dětských keramických dílen, které fungují v kladenském regionu.Tato akce je příležitostí ukázat keramiku, která vzniká ve vaší škole, šancí porovnat výsledky práce vašich kroužků s jinými a zároveň možností získat inspiraci pro další tvorbu. Vaši žáci se mohou prezentovat v rámci regionu a na této úrovni předvést svoje úspěchy rodičům a kamarádům.

12. ročník výstavy „Dětská keramika“
s podtitulem „Keramický víkend s Labyrintem“
v prostorách Labyrint – SVČVS Kladno, Arbesova 1187

Čtvrtek 25. dubna od 18 hodin – vernisáž výstavy
Výstava – pátek
 26. až neděle 28. dubna 2019
od 10.00 do 17.00 hodin

Podrobný program výstavy

Výstava trvá 3 dny, není soutěžní a všechny výrobky se opět vrací svým autorům.

Páteční program bývá již tradičně přizpůsoben návštěvám školních kolektivů, při kterém můžete navštívit i naši keramickou dílnu a něco si vyrobit nebo navštívit zázemí dílny. Na výstavu můžete přijít bez ohlášení, práci v dílně je třeba kvůli harmonogramu dohodnout předem. Návštěvníci se mohou individuálně i kolektivně zapojit do malé soutěžní hry, vybírat nejparádnější hrneček, nebo se zúčastnit jiné části bohatého doprovodného programu.

V sobotu a v neděli pořádáme workshopy pro lektory kroužků i pro veřejnost a ve zbylém čase bývá naše keramická dílna volně přístupná k individuální tvorbě návštěvníků.

Návštěva výstavy je určitě vhodným zpestřením výuky, nebo odpolední družiny a příjemným víkendovým programem pro celou rodinu.

Další informace zde: Výstava dětské keramiky info a přihláška