Novinky

21.07.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

14.06.2019 LETNÍ TÁBORY – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

Většina našich letních pobytových i příměstských táborů už je plná. Zbývají poslední místa na devíti táborech. Vyberte si v záložce TÁBORY ten svůj a zaregistrujte své děti do konce června.

11.06.2019 Přihlašování do kroužků 2019/2020

Nabídka a přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 bude k dispozici od srpna 2019.

Pracovníci

Vedení

Mgr. Blanka Bendlova

Mgr. Blanka Bendlova - Ředitelka

Email: blanka.bendlova@labyrint-svc.cz

Telefon: + 420 724 502 101

Ing. Ivana Tasevski

Ing. Ivana Tasevski - Zástupkyně ředitelky a vedoucí SVČVS

Email: ivana.tasevski@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 603 110 620

Pedagogické oddělení

Radek Zima

Radek Zima - pedagog volného času

Email: radek.zima@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 369 388

Romana Tinterova

Romana Tinterova - pedagog volného času

Email: romana.tinterova@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 365 654

Šárka Sandevová

Šárka Sandevová - pedagog volného času

Email: sarka.sandevova@labyrint-svc.cz

Telefon: +420 312 247 640

Mobil: +420 601 369 387

Bc. Tomáš Pichner

Bc. Tomáš Pichner - pedagog volného času

Email: tomas.pichner@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 369 383

Mgr. Alena Loucanska

Mgr. Alena Loucanska - pedagog volného času

Email: alena.loucanska@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 369 382

Bc. Jana Jelinkova

Bc. Jana Jelinkova - pedagog volného času

Email: jana.jelinkova@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 369 401

Jana Hromasova

Jana Hromasova - pedagog volného času

Email: jana.hromasova@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 369 398

Bc. Milan Houžva

Bc. Milan Houžva - pedagog volného času

Email: milan.houzva@labyrint-svc.cz

Telefon: +420 601 369 385

Bc. Jana Hoffmannová

Bc. Jana Hoffmannová - pedagog volného času

Email: jana.hoffmannova@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 601 369 386

Bc. Markéta  Duchoslavová

Bc. Markéta Duchoslavová - pedagog volného času

Email: marketa.duchoslavova@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 602 622 799

Mgr. Filip Dohnal

Mgr. Filip Dohnal - pedagog volného času

Email: filip.dohnal@labyrint-svc.cz

Mobil: +420 702 007 236

Mgr. Lucie Beneschová

Mgr. Lucie Beneschová - Pedagog volného času, Vedoucí ICM Kladno

Email: lucie.icmkladno@gmail.com

Mobil: +420 601 369 392

Dana Rosenreiterova

Dana Rosenreiterova

Email: dana.rosenreiterova@labyrint-svc.cz

Mobil: 702 249 069

Propagační oddělení

Hana Prokopová

Hana Prokopová - Marketing/social media

Email: hana.prokopova@labyrint-svc.cz

Výchozí oddělení

Martin Kalina - IT

Martin Kalina - IT

Email: kalina.cz@gmail.com