16.07.2019 POSLEDNÍ MÍSTA NA LETNÍCH TÁBORECH!

Přihlašování je ještě možné na tábory Stradonice II. a Za přírodou Křivoklátska. Pár volných míst zbývá na prázdninovém běhu oblíbeného "zvykacího" pobytu pro nejmenší "Dopoledne bez maminek" – pro děti od 2,5 let ("Prázdninová předškolička" – poslední týden v srpnu).

01.07.2019 Přihlašování do kroužků 2019/2020

Nabídka a přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 je již k dispozici. Vybírat můžete v záložce KROUŽKY.

28.06.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

Tátové a děti

„aneb matky netřeba, otec je Bůh“
1. – 7. 7. 2019 (7 dnů/6 nocí)
Region: Kladensko (TZ Libušín)
Ubytování: ve zděné budově a 4 lůžkových chatkách
Určeno: tatínkům a jejich dětem od 3 let
Charakteristika: Užijte si již tradiční a v ČR zcela výjimečný tábor určený tatínkům a jejich dětem (můžete vzít i dědečky nebo strýčky). Čeká nás spousta zábavy, sportu i adrenalinu jako návštěva lanového centra, kinball, indiacca, slack line, střelba ze vzduchovek a mnoho dalšího. Maminky se navíc nemusejí ničeho obávat, neboť je zde nejen zajištěný program, ubytování, strava 5x denně a pitný režim, ale také dozor pedagogů a zdravotníka. Některé výlety nejsou v ceně pobytu a jsou tudíž zcela dobrovolné (nabídku naleznete níže). V případě rodiče zaškrtněte cenu 3000 Kč, pro dítě 2500 Kč. Každý účastník se musí přihlásit zvlášť.
Cena: 3 000 Kč/dospělý, 2 500 Kč/dítě
V ceně: ubytování, strava 5x denně, program, dozor pedagogů a zdravotníka
Doprava na turistickou základnu je vlastní - v místě se dobře parkuje.
Info: Jana Hoffmannová, tel.: 601 369 386, e-mail: jana.hoffmannova@labyrint-svc.cz

Nabídka výletů:
- na výlety jezdíme vlastními auty + služebním 9 místným autem Labyrintu (popř. i služebním osobním dle potřeby), s sebou dětské sedačky a podsedáky!!
- výlety jsou dobrovolné, v případě neúčasti je zajištěn program na TZ Libušín.
1) památník Lidice - vstup do původní obce zdarma (krásná procházka + park), vstup do muze a galerie 90Kč/dosp. 45Kč/dítě. V Lidicích také natáhneme Slack line a Gibon a tento zajímavý sport si vyzkoušíme.
2) lanové centrum Sambar - nízké i vysoké překážkové dráhy pro dospělé i děti od 3 let. 230Kč/dosp. vysoká lana, 110Kč/dítě od 3 let na nižší dětskou dráhu. Kdo nebude chtít jít na dráhu nebo bude rychlý, může zbytek času strávit na velkém dětském hřišti naproti lanovému parku.
3) Via Ferrata Slánská hora - vstup i zapůjčení vybavení zdarma
4) venkovní koupaliště Kladno (dle počasí) - 80Kč/dosp., 50Kč/dítě do 15 let.
5) úniková místnost Labyrintu - dle počtu osob, max 50Kč

Kód 186015
Název Tátové a děti
Termín konání 01.07.2019 10:00 - 07.07.2019 13:00
Místo konání Labyrint TZ Libušín
Hlavní vedoucí Jana Hoffmannová
Věková skupina 3-99 let
Vybavení na akci Pokyny obdržíte emailem cca 14 dnů před nástupem
V ceně zahrnuto Ubytovani, strava 5x denně, pitný režim, program, pomůcky atd.
Cena 3000 Kč