Novinky

08.10.2019 Kryt 51 - útočiště se mění v past!

Rezervace na novou únikovou hru Labyrintu můžete realizovat na uniknetezlabyrintu.cz

06.09.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

Florbalová liga

Tabulka (po 5/7)

 

Zápasy

Body

Skóre

1.

Žehrovice modří

21

37

86:24

2.

Unhošť

21

32

57:29

3.

Labyrint Kladno

21

23

43:47

4.

Unhošť Evropa

21

12

18:58

5.

Žehrovice červení

21

11

21:63

6.

Kladno II.

5

5

5:9


Výsledky posledního turnaje florbalové ligy

Rozpis zápasů 29.2.2020 - 5. turnaj DOKSY

9:00 Žehrovice červení 1:5 Žehrovice modří
9:12 Unhošť 3:0 Unhošť Evropa
9:24 Kladno 3:0 Žehrovice červení
9:36 Žehrovice modří 5:2 Unhošť
9:48 Unhošť Evropa 0:4 Kladno
10:00 Žehrovice červení 2:4 Unhošť
10:12 Žehrovice modří 6:0 Unhošť Evropa
10:24 Unhošť 2:1n Kladno
10:36 Unhošť Evropa 1:2 Žehrovice červení
10:48 Kladno 3:4n Žehrovice modří



Kanadské bodování hráčů

Tabulka bodování hráčů
      Body Góly Asist Zápasy
1. Adam Alföldi Kamenné Žehrovice  30 21 9 12
2. Jáchym Pavlíček Unhošť 31 24 7 16
3. Štěpán Starý Kamenné Žehrovice  32 25 7 12
4. Jakub Havel Labyrint Kladno 24 21 3 21
5. Denis Alföldi Kamenné Žehrovice  16 9 7 13
6. Jan Bartek Unhošť 15 10 5 8
7. Vojta Vrzák Kamenné Žehrovice  21 12 9 21
8. Filip Jůzl Unhošť 22 20 2 12
9. Matěj Holler Kamenné Žehrovice  17 15 2 17
10. Dominik Hrdlička Kamenné Žehrovice  19 8 11 16
11. Jan Kraus Labyrint Kladno 18 12 6 17
12. Adam Valtera Unhošť 11 4 7 12
13. Albert Rous Labyrint Kladno 10 7 3 17
14. Patrik Douda Kamenné Žehrovice  12 6 6 12
15. Dominika Tůmová Unhošť 5 4 1 5
16. Radek Kopečný Unhošť 5 2 3 4
17. Adam Houška Labyrint Kladno 5 2 3 17
18. Matyáš Havel Labyrint Kladno 5 1 4 21
19. Přemek Horký Unhošť 4 2 2 5
20. Tomáš Alpt Kamenné Žehrovice  6 3 3 13
21. Jonáš Sodoma Unhošť 5 3 2 13
22. Adam Procházka Kamenné Žehrovice  6 4 2 13
23. Matěj Černý Kamenné Žehrovice  3 2 1 17
24. Šimon Gabriš Labyrint Kladno 5 2 3 21
25. Martin Víšek Unhošť 3 0 3 21
26. Radek Besta Unhošť 3 3 0 13
27. Antonín Okál Labyrint Kladno 2 1 1 5
28. Max Rattman Labyrint Kladno 2 1 1 21
29. Jakub Kytka Kamenné Žehrovice  2 0 2 12
30. Jindřich Šlik Kamenné Žehrovice  2 0 2 17
31. Tereza Bestová Unhošť 1 1 0 8
32. Eliška Žatková Unhošť 1 1 0 5
33. Karel Tyll Unhošť 1 1 0 12
34. Tobiáš Mejtský Kamenné Žehrovice  1 1 0 13
35. Štěpán Procházka Labyrint Kladno 1 1 0 17
36. Tadeáš Vondrovský Kamenné Žehrovice  1 1 0 21
37. Nela Mráčková Unhošť 1 0 1 8
38. Veronika Mejsnarová Unhošť 1 0 1 8
39. Petr Chvátal Unhošť 1 0 1 4
40. Klára Kalábová Unhošť 1 0 1 13
41. Tereza Tyllová Unhošť 0 0 0 8
42. Roman Budinský Kamenné Žehrovice  0 0 0 8
43. Michal Chvátal Unhošť 0 0 0 4
44. Veronika Chvátalová Unhošť 0 0 0 4
45. Amálie Čerňanská Unhošť 0 0 0 4
46. Adéla Grosová Unhošť 0 0 0 4
47. Albert Okál Labyrint Kladno 0 0 0 5
48. Jakub Bejvl Unhošť 0 0 0 5
49. Radim Baláž Unhošť 0 0 0 5
50. Vojtěch Bůžek Kamenné Žehrovice  0 0 0 16
51. Matěj Lichner Kamenné Žehrovice  0 0 0 17
52. Jakub Popik Labyrint Kladno 0 0 0 13