Novinky

01.11.2022 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

Sledujte nás

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 19

LT Farmáři v Libušíně

01.07.2023 Letní pobytový tábor v Libušíně je určen dětem, jež mají rády přírodu, zvířátka a kolektivní hry. Připravili jsem pro vás program plný zábavy, malování, tvoření a písniček. Ubytování je v chatkách a ve zděné budově. Na tento tábor přijímáme děti, které již absolvovaly první třídu a tudíž se o svoje základní věci dovedou postarat. Je vhodný pro děti, které se dobře cítí v kolektivu, nemají problém se přizpůsobit, spolupracovat, navazovat nové vztahy. Kontakt: Romana Tintěrová, tel.: 601 365 654, romana.tinterova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz

LT Lesanka

Poslední místo!

01.07.2023 Všeobecně zaměřený tábor s celotáborovou hrou a smíšenými oddíly. Tábor má již svou tradici, ustálenou partu vedoucích i dětí a těšíváme se na společné zahájení prázdnin na "našem táboře" v Peci na Domažlicku. Každoročně připravujeme pestrý program: hry, sport, kreativní zábavu, výpravy po okolí, máme možnost koupání v místě (rybník) nebo v nedalekém přírodním koupališti Babylon. Táborová základna Lesanka leží na okraji obce Pec pod Čerchovem v krásné přírodě Českého Lesa. Bydlíme ve dvou budovách. Na obou jsou koupelny a WC zvlášť pro děvčata a pro chlapce. Pokoje jsou 2 až 6 lůžkové, příjemné zázemí nám tvoří velká jídelna s klubovnou. Stravování 5x denně, pitný režim, akceptujeme dietní omezení (bezlepková dieta). Vedoucí tábora: Jana Hromasová, tel.: 601 369 398, e-mail: jana.hromasova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

LT Prokletí Skalního hradu

01.07.2023 Temný čaroděj Taramor proklel skalní hrad. Děsivá pověst Taramora a strašidelné až tajemné ticho kolem hradu způsobily, že za posledních 100 let se nikdo neodvážil k hradu ani přiblížit. Pokud se někomu podaří splnit 5 záhadných úkolů čaroděje, kletba bude zničena a zachráncům se otevře truhla s pokladem. Ubytování ve zděné budově v oploceném areálu se zahradou. Doprava vlastním autobusem od Labyrintu Kladno (Arbesova ulice). Strava 5x denně + pitný režim po celý den. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat! Vedoucí tábora: Markéta Duchoslavová, tel.: 602 622 799, email: marketa.duchoslavova@labyrint-svc.cz Tomáš Pichner, tel.: 601 369 383, email: tomas.pichner@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Minecraft a Fortnite

Poslední místo!

10.07.2023 Pojďte si s námi užít příměstský tábor s tématem hraní Minecraftu a Fortnitu. Ráno po příchodu si budeme hrát 2 hodiny pc hry, poté si dáme svačinu a půjdeme do aquaparku, do trampolínového parku a na Sletiště. V Arbesovce si dáme oběd a zase budeme hrát hry. Těšíme se na Vás Jirka a Blanka. Kontaktní osoba: Jiří Tomeš, tel.: 608 197 863, email: jiri.tomes@labyrint-svc.cz Blanka Bendlová, tel.: 724 502 101, blandka.bendlova@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

Tábor pro nejmenší - Lego příběh

Obsazeno

10.07.2023 Skřítek Dupláček je veliký srandista. Rozhodl se smíchat všechny kostičky lega a poschovával je do všech možných i nemožných míst naší táborové základny. Dětem připraví úkoly a hádanky, které jim s hledáním kostiček pomůžou. Tábor je určen pro ty nejmenší táborníky. Pro většinu dětí je to vůbec první táborová zkušenost a my chceme, aby si to maximálně užily! Zažijí hry v táboře i v blízkém lese, týmové soutěže i plnění zábavných oddílovch úkolů. Na táboře nesmí chybět noční hra, táborák a diskotéka. Děti jsou ubytovány ve zděné budově nebo v chatičkách. Celý areál je oplocený. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Markéta Duchoslavová, tel.: 602 622 799, email: marketa.duchoslavova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

LT 1. Zážitkový sportovní pobyťák 2023

16.07.2023 1.Zážitkový sportovní tábor je pro všechny děti, které baví aktivní trávení času. Pojedeme na kole, bruslích, po vodě a budeme spát i mimo tábor. Děti si zkusí lézt v lanovém centru i v přírodě. Rozdělat oheň a upéci si večeři. Čeká je atletický víceboj, míčové turnaje, "závody" na kole, bruslích i na raftech, ale i kvízové večery v týmech, lovení SPORTÍKŮ a určitě i noční Sportík nebojsa. Děti si vyzkouší i základy první pomoci. A to vše na naší táborové základně v Libušíně, která je skvělým výchozím místem pro všechna dobrodružství. A když bude chvíli pršet??? Nevadí, máme se přeci kam schovat. Na každý výlet s námi jede i zdravotník a doprovodné vozidlo, takže ... NEVÁHEJTE ...a pojďte do toho s námi. V případě, že někdo nemá brusle a přesto by chtěl s námi jet, může si přivézt i koloběžku. Těší se na Vás Jarča, holky a kluci sporťáci. Vedoucí tábora: Jaroslava Kozáková, tel.: 724 570 397, email: jaroslava.kozakova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Kouzelný herbář

17.07.2023 Zveme vás na příměstský tábor Kouzelný herbář do Labyrintu. Vydáme se do čarovné říše víl a skřítků a objevíme mnohá tajemství léčivých rostlin. Čeká nás spousta her, zábavy a výletů do přírody. Vedoucí tábora: Romana Tintěrová, tel.: 601 365 654, e-mail: romana.tinterova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

LT Hříběcí

23.07.2023 Pobytový tábor v regionu Pelhřimovsko - jako obvykle s Hankou Modrovou. Hříběcí se nachází u města Horní Cerekev. Ubytování je ve zděné budově (pokoje 6 až 10 lůžek). Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Děti se můžou těšit na zajímavou celotáborovou hru, výlety pěšky i vlakem, sportovní turnaje, hry v lese, koupání, výtvarné činnosti a další aktivity. Vedoucí tábora: Radek Zima, tel.: 601 369 388, e-mail: radek.zima@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

LT Hříběcí - airsoft

23.07.2023 Pobytový tábor - Letní airsoftový tábor - od jednoduchého střílení k náročnějším týmovým bitvám. Kromě airsoftu se budeme věnovat i běžným táborovým činnostem jako je celotáborová hra, výlety, sportovní turnaje, koupání apod. Pozn.: Vlastní ochranné brýle a airsoftovou zbraň s sebou. Ubytování: zděná budova. Vedoucí tábora: Radek Zima, tel.: 601 369 388, e-mail: radek.zima@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT s angličtinou

24.07.2023 Angličtina hrou - v areálu a blízkém okolí Labyrintu. Důraz bude kladen na procvičování a obohacování slovní zásoby a na cvičení se v porozumění mluvenému slovu. Tábor je určen pro děti, které mají zájem se v angličtině zlepšit. Přihlášení je možné jenom na celý týden. Vedoucí tábora: Alena Loučanská, tel.: 601 369 382, e-mail: alena.loucanska@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

LT Indiáni v Libušíně

07.08.2023 Na tomto 13-ti denním indiánském táboře na základně Labyrintu v Libušíně zažíjí děti nejrůznější hry, tvoření, vycházky, noční akci, ocitnou se v terénu odkázáni jen sami na sebe a své přátele... Vše bude vyhodnoceno při závěrečné velkolepé hostině.. Na tento tábor přijímáme děti, které již absolvovaly první třídu a tudíž se o svoje základní věci dovedou postarat. Vzhledem k délce trvání je vhodný pro děti, které se dobře cítí v kolektivu, nemají problém se přizpůsobit, spolupracovat, navazovat nové vztahy. Vedoucí tábora: Alena Loučasnká, tel.: 601 369 382, alena.loucanska@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Plážové sporty

Obsazeno

07.08.2023 Sportovní příměstský tábor na plážových kurtech v Rozdělově. Děti si vyzkouší různé druhy tradičních i netradičních sportů, týmové aktivity v lese, soutěže a turnaje. Navštívíme trampolínový park nebo lanové centrum. Vedoucí tábora: Tomáš Pichner, tel.: 601 369 383, email: tomas.pichner@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Sportovní kemp

Obsazeno

07.08.2023 Sportovní příměstský kemp v Labyrintu pro děti od 7 do 12 let. Základy míčových her, badminton, trampolínový park, minigolf, bowling, baseball, lanový park, soutěžní pětiboj, výlet do okolí, kvízy se sportovní tematikou. Vedoucí tábora: Viktor Sandev, tel.: 603 749 427, e-mail: viktor.sandev@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková, 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

Art camp Buben v Sezimově Ústí 2023

Obsazeno

12.08.2023 Pobytový tábor - Program je zaměřený na výtvarné aktivity a divadlo, proto je základní podmínkou účasti zájem o takto zaměřené činnosti. Účast na našem kempu může být přínosná i pro děti, které se chystají k přijímacím zkouškám na umělecké obory, protože kreslíme a tvoříme z keramické hlíny, vše pod odborným vedením. Účastníci se mohou naučit i základům točení na hrnčířském kruhu a zkusit řadu výtvarných technik nebo nastudovat autorské divadelní představení. Vedoucí tábora: Jana Hromasová, tel.: 601 369 398 e-mail: jana.hromasova@labyrint-svc.cz Připomínáme že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz

PT Za sportem a přírodou

Obsazeno

14.08.2023 Příměstský tábor v Labyrintu pro děti od 7 do 12 let. Hry o přírodě, sportování, výlety do okolí, trampolínový park, bowling, minigolf. V ceně jsou 2 svačinky a oběd. Vedoucí tábora: Šárka Sandevová, tel.: 601 369 387, e-mail: sarka.sandevova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková, 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

LT Zážitkový pobyt v Oparenském mlýně

Obsazeno

21.08.2023 Zážitkový tábor v Opárenském mlýně uprostřed Českého středohoří. Vyzkoušíme si mletí mouky na mlýnském kameni, budeme péct chleba v původní peci, uspořádáme si pár turistických výletů po okolí a také na nás čeká výtvarná a řemeslná činnost. Těšíme se na Vás, pojďme si užít společně prázdniny. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat: Gabriela Tůmová Podroužková : email: gabriela.tumova@labyrint-svc.cz, tel.: 702 007 236 Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Za sportem a přírodou pro předškoláky

Obsazeno

21.08.2023 Příměstský tábor pro předškoláky od 5 do 7 let v klubu Spirála. Hry o přírodě, tematické hračky, výtvarné i hudební aktivity, sportování v tělocvičně, vycházky do okolí, dle počasí výlety. Vedoucí tábora: Šárka Sandevová, tel.: 601 369 387, e-mail: sarka.sandevova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková, 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Cyklo - příměstský tábor

28.08.2023 Druhý ročník cyklotábora. Letos se jistě dostaneme dál, než loni, takže příprava je potřebná. Opět budeme vyjíždět z Kladna od Spirály a každý den máme nový cíl. Předpokládáme denně cca 30km. Stejně jako minulé léto se budeme snažit jezdit po cyklostezkách a lesních cestách, aby přesuny byly co nejbezpečnější. Čekají nás i soutěže, odměny, lanové centrum, dopravní hřiště, ale i stezka po mlýnech. Stravování v průběhu tábora bude na cestách, takže uzpůsobené prostředí, kde se zrovna budeme nacházet. Doufám, že stejně jako loni si všichni tábor užijeme. "Máte-li mladší, ale na kole dobře jezdící dítě, klidně volejte, vše na domluvě." AHOJ NA KOLECH . Na všechny se těší Jarča a cyklotým Spirála. Vedoucí tábora: Jaroslava Kozáková, tel.: 724 570 397, email: jaroslava.kozakova@labyrint-svc.cz Připomínáme, že pro úhradu letních táborů můžete čerpat příspěvek od pojišťoven a z FKSP od zaměstnavatele. Pro vystavení faktury volejte: Zdeňka Luňáková 601 369 394, fakturace@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

PT Minecraft a Fortnite

28.08.2023 Pojďte si s námi užít příměstský tábor s tématem hraní Minecraftu a Fortnitu. Ráno po příchodu si budeme hrát 2 hodiny pc hry, poté si dáme svačinu a půjdeme do aquaparku, do trampolínového parku a na Sletiště. V Arbesovce si dáme oběd a zase budeme hrát hry. Těšíme se na Vás Kontaktní osoba: Jiří Tomeš, tel.: 608 197 863, email: jiri.tomes@labyrint-svc.cz Doporučujeme zaplatit si pojištění storna zájezdu. Např. pojisteni.com/pojisteni-storna/. Musí se sjednat do 24 hodin od zaplacení tábora. V případě onemocnění dítěte před odjezdem pak nepřijdete o zaplacené peníze.

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.

Statistické cookies umožňují měření výkonu našeho webu. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Pokud vypnete používání statistických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace.

Marketingové cookies se používají ke sledování návštěvníků na různých webech. Záměrem je zobrazovat reklamy, které jsou relevantní a poutavé pro jednotlivého uživatele, a tedy cennější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.