Novinky

15.10.2019 Ukázkové hodiny tance ZDARMA na Spirále

Zveme Vás na ukázkové hodiny tance ZDARMA dne 15.10.2019 od 15.00 do 18.00 hodin - BABY DANCE, STREET DANCE, HIP HOP.

08.10.2019 Kryt 51 - útočiště se mění v past!

Rezervace na novou únikovou hru Labyrintu můžete realizovat na uniknetezlabyrintu.cz

06.09.2019 Hledáme pedagogy

Do našeho týmu přijmeme kreativní kolegy na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Více se dozvíte v záložce - Nabídka práce.

23.08.2019 Přihlašování do kroužků 2019/2020

Nabídku a přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 najdete v záložce KROUŽKY.

13.08.2019 Letní tábory

Díky, že s námi trávíte svůj čas... Fotografie z letních táborů můžete najít v záložce tábory/fotogalerie.

Labyrint

„Posláním Labyrintu je vytváření podmínek pro smysluplné trávení volného času dětí, mládeže i široké veřejnosti. Chceme pozitivně působit na osobnostní rozvoj dětí a mládeže. Nabídka zájmové činnosti je určena dětem základních škol,  předškolním dětem, mládeži a dospělým.”
 

LABYRINT celoročně zajišťuje:

  • Pravidelnou zájmovou činnost organizovanou ve sportovních, technických, uměleckých, přírodovědných a dalších zájmových kroužcích.
  • Nepravidelnou zájmovou činnost realizovanou prostřednictvím různých malých i velkých, většinou již tradičních akcí.
  • Prázdninovou činnost o hlavních letních a vedlejších prázdninách (podzimní, vánoční, pololetní, jarní, velikonoční) – pobytové tábory, jednodenní pobytové aktivity a příměstské  tábory
  • Řadu výukových programů pro mateřské, základní a střední školy. Vzdělávací programy
  • Organizaci soutěží a přehlídek vyhlašovaných MŠMT ČR, včetně interních soutěží. Soutěže MŠMT
  • Akce na zakázku včetně oslav dětských narozenin, akcí pro děti zaměstnanců firem, organizování zájezdů, návštěvu divadel atd. Služby

LABYRINT se skládá z jednotlivých pracovišť

  • Labyrint – Arbesova 1187, Kladno. Zde probíhají kroužky pro všechny věkové kategorie ze všech možných oblastí. Své aktivity si zde najdou malé i větší děti, dospělí, mládež i senioři. Mohou navštěvovat keramickou i modelářskou dílnu, výtvarný ateliér, učebnu hudby a jazyků, hernu nebo počítačovou učebnu. Často využívaná je i zahrada, která obě budovy v Arbesově ulici obklopuje. Pořádají se zde příměstské tábory, využívají ji lukostřelci a probíhá zde řada akcí, jako jsou Čarodějnice nebo každoroční Narozeniny Labyrintu.
  • Labyrint klub Spirála – Litevská 2720, Kladno. Budovu v Litevské ulici nejčastěji navštěvují maminky s malými dětmi, Spirála je Eldorádem pro předškoláky, ale samozřejmě nejen pro ně. Děti se vyřádí v malé, velké a pohádkové herně nebo zrcadlovém sále, zkoumají a dělají pokusy v dílně IQ klubu, malují a tvoří v dílně výtvarné a ve své klubovně se potkává turistický oddíl Roháči.
  • Turistická základna Libušín - nabízí možnost pořádání víkendových, vícedenních i dlouhodobých pobytových akcí. Pro školy, občanská sdružení a jiné organizace zajistíme pořádání různých akcí. Základna je otevřena také široké veřejnosti s možností pořádání různých oslav.
  • ICM (Informační centrum mládeže) – Litevská 2720, Kladno. Naše Íčko je otevřené všem mladým lidem, kteří nechtějí jen sedět doma, ale chtějí něco zažít a naučit se. V cestovatelských klubech můžete sdílet zkušenosti z cestování, ve výtvarných si zkusit různé techniky, máme i kluby jógy, hudební kluby, pořádáme foto kurzy nebo hatefree besedy a ještě spoustu dalších zajímavých akcí. Je akreditovanou hostitelskou organizací pro evropskou dobrovolnou službu.

Labyrint hernaJazyková učebna LabyrintuKeramická dílnaKeramická dílnaKeramická dílnaZ historie budovLabyrint dětemHudební koutekFotbálek v malé herněPočítačová učebna (fotoateliér, multimédia)Počítačová učebna (fotoateliér, multimédia)Učebna Vstupní hala